Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 2573
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna (cz. II): Jelenia Góra

Poniedziałek, 29 sierpnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:08
Autor: kmp

<b>Wojanów</b>
60-letni mieszkaniec gminy Mysłakowice jadąc rowerem w kierunku Łomnicy w miejscowości Wojanów na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z samochodem marki Fiat 126 kierowanym przez 32-letniego mężczyznę. Rowerzysta doznał ogólnych potłuczeń. Po udzieleniu pomocy medycznej został zwolniony do domu. Kierowca pojazdu trzeźwy, rowerzysta – 2,01 promila. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Kowarach.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 26-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o kradzież z włamaniem w dniu 26 bm do jednego z mieszkań w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Wolności</b>
Policjanci Ogniwa Prewencji zatrzymali 21-letniego mieszkańca Trzcińska, który jechał samochodem marki Opel w stanie po spożyciu alkoholu – 0,46 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Noskowskiego</b>
Policjanci zatrzymali 48-letniego rowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości – 0,76 promila

<b>Jelenia Góra, ul. Grunwaldzka</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 41 zam. Jelenia Góry, który jechał w stanie nietrzeźwości – 2,76 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Sobieskiego</b>
Funkcjonariusze Sekcji Ruchu Drogowego KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 54-letniego mieszkańca Wrocławia poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu do dalszych czynności w KP Wrocław-Fabryczna.

<b>Karpacz, ul. Olimpijska</b>
24-letnia mieszkanka Wrocławia wtargnęła na jezdnię wprost pod prawidłowo jadący samochód marki Renault Laguna kierowany prze 24-letniego mieszkańca gminy Podgórzyn. W wyniku potrącenia piesza złamania z przemieszczeniem kości podudzia. Została przewieziona do szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Karpaczu.

<b>Jelenia Góra, Plac Piastowski</b>
Dzielnicowi KP II w Jeleniej Górze zatrzymali 50-letniego mieszkańca Jaroszyna poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Sąd Rejonowy w Słupcy do czynności z artykułu 186§1, 2 kk.

<b>Jelenia Góra, Plac Ks. Kardynała Wyszyńskiego</b>
Policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca gminy Stara Kamienica, który jechał rowerem w stanie nietrzeźwości – 2,62 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Kilińskiego</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 44-letniego rowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości – 2,22 promila.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group