Sobota, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 16063
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna (cz. I): Jelenia Góra

Poniedziałek, 29 sierpnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:09
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Wojska Polskiego</b>
Funkcjonariusze Sekcji dw. z PG KMP w Jeleniej Górze wspólnie z pracownikami koncernu Energia Pro zatrzymali 37-letnią kobietę, która nielegalnie pobierała energię elektryczną. Pokrzywdzony podmiot szacuje poniesione straty. Ze wstępnych czynności wynika, że wynoszą one nie mniej niż 2500 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Różyckiego</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowego KP I w Jeleniej Górze wspólnie z funkcjonariuszami Sekcji Kryminalnej KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 26-letniego jeleniogórzanina, który włamał się do jednego z mieszkań, a następnie ukradł telefon komórkowy o wartości 350 zł. Mienie odzyskano, sprawca zatrzymany w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Karpacz, ul. Nad Łomnicą</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Kryminalnego KP w Karpaczu w wyniku prowadzonej pracy operacyjnej zatrzymali 15-letniego mieszkańca tej miejscowości, który jest sprawcą kilkudziesięciu kradzieży i kradzieży z włamaniem na terenie Karpacza. Po wykonaniu czynności nieletni sprawca został przekazany rodzicom. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Karpaczu.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec 40-letniego mieszkańca gminy Mysłakowice za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta oraz groźby popełnienia przestępstwa na szkodę dzieci.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 21-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o to, że w dniu 25 bm w Jeleniej Górze ukradł torebkę na tzw. „wyrwę” wraz z dokumentami i pieniędzmi o łącznej wartości 1000 zł na szkodę ob. Austrii.

<b>Jelenia Góra, ul. Daszyńskiego</b>
Funkcjonariusze Sekcji Prewencji KP I w Jeleniej Górze w trakcie wykonywanych czynności odnaleźli samochód osobowy marki VW Golf zgłoszony jako skradziony w dniu 25 bm w Szklarskiej Porębie.

<b>Jelenia Góra, ul. Podchorążych</b>
Policjanci Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 25-letniego jeleniogórzanina, który kierował samochodem marki Fiat 126 w stanie nietrzeźwości – 1,14 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Wolności</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego VW Passatem 24-letniego mieszkańca Kowar, który jechał w stanie nietrzeźwości – 0,8 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Kasprowicza</b>
Policjanci Ogniwa Prewencji KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 29-letniego rowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości – 0,7 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Ks. Kardynała Wyszyńskiego</b>
Kierująca samochodem marki Ford Galaxy 33-letnia jeleniogórzanka na wyznaczonym przejściu dla pieszych potrąciła przechodzącą przez jezdnię 74 –letnią kobietę również mieszkankę Jeleniej Góry. Pokrzywdzona kobieta doznał obrażeń wewnętrznych i została przewieziona do szpitala w Jeleniej Górze. Kierująca trzeźwa. Samochód zabezpieczono do badań technicznych. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Jana Pawła II</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 42-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który posiadał 3 działki polskiej heroiny. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group