Niedziela, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 7267
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna (cz. I): Jelenia Góra - 19.09.2005

Poniedziałek, 19 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 14:12
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra ul. Wojska Polskiego</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali dwóch mieszkańców Jeleniej Góry w wieku 19 i 16 lat. Jeleniogórzanie działając wspólnie i w porozumieniu ukradli z jednego z garaży w Jeleniej Górze wiertarkę o wartości 600 zł na szkodę jeleniogórzanina.19-latek po wykonaniu czynności został zwolniony, a 16-latka przewieziono do Młodzieżowego Oś odka Szkolno – Wychowawczego. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Karkonoska</b>
71-letni jeleniogórzanin z niewyjaśnionych przyczyn spadł z wysokości 5 metrów budynku remontowanego budynku gospodarczego. W wyniku doznanych obrażeń zmarł w szpitalu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

<b>Kowary</b>
34-letni mieszkaniec Wałbrzycha telefonicznie powiadomił dyżurnego KMP w Jeleniej Górze, że zabłądził w lesie jadą rowerem z Jeleniej Góry –Sobieszowa do Wałbrzycha. Na podstawie relacji rozmówcy oraz danych, uzyskanych od operatora sieci komórkowej ustalono, że mężczyzna przebywa w rejonie między Kowarami – Wojkowem, gdzie odnalazł go patrol mieszany funkcjonariuszy Policji i Straży Leśnej. Odnalezionego mężczyznę przewieziono do szpitala w Kowarach, skąd po opatrzeniu drobnych urazów, jakich doznał upadając z roweru został przekazany rodzinie.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec dwóch mieszkańców Jeleniej Góry w wieku 28 i 23 lata. Mężczyźni podejrzani są o to, że w dniu 11 lipca br pobili butelką innego mężczyznę narażając go na bezpośrednie niebezpieczeństwo, co najmniej ciężkiego uszkodzenia ciała. Spowodowali u pokrzywdzonego obrażenia w postaci rany płatowej twarzy z uszkodzeniem dróg łzawych, przy czym czyny tego dopuścili się w warunkach powrotu do przestępstwa.

<b>Kowary, ul. 1 Maja</b>
Policjanci prewencji z KP w Kowarach zatrzymali 22-letniego mieszkańca Kowar, który posiadał działkę marihuany. Sprawcę osadzono w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Kowarach.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group