Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 6865
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna

Sobota, 28 maja 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 18:05
Autor: kmp

<b>Szklarska Poręba ul. 1 Maja</b>
W budynku przy ul. 1 Maja w części niezamieszkałej wybuchł pożar. Budynek w dużej części spłonął. Na stałe zameldowane są w nim dwie osoby. Po zakończeniu akcji gaśniczej w dniu 26 maja br przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa. Straty i przyczyny nie ustalone. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Szklarskiej Porębie.

<b>Podgórzyn, ul. Żołnierska</b>
Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Podgórzyn w wieku 56 i 47 lat , którzy pobili 46 letniego mężczyznę. Sprawcy osadzeni w PDOZ KMP w Jeleniej Górze do wytrzeźwienia. Pokrzywdzony doznał obrażeń ciała w postaci pęknięcia oczodołu czaszki, pęknięcie żuchwy. Postępowanie prowadzi KP w Karpaczu.

<b>Jelenia Góra</b>
Policjanci z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 17-letniego Roberta Z. zam. Jelenia Góry, który uciekł z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego , a następnie w Jeleniej Górze w dniu 4 maja br wybił szybę wystawową na szkodę jednej z firm, gdzie straty wynoszą nie mniej niż 290 zł. Ponadto w trakcie czynności 17 latek przyznał się do popełnienia czterech innych przestępstw przeciwko mieniu na szkodę mieszkańców Jeleniej Góry. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Kowary ul. Pocztowa</b>
Na w/wskazanej ulicy spłonął Fiat 126p. Przyczyn pożaru nie ustalono. Pojazd zabezpieczono na parkingu strzeżonym, gdzie zostaną wykonane oględziny z udziałem biegłego. Samochód nie figuruje jako utracony. Nie ustalono właściciela.

<b>Barcinek</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem 43 letniego mężczyznę, który kierował wstanie nietrzeźwości (2,07 promila).

<b>Kowary, ul. Matejki</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę 23-letniego mieszkańca Kowar, który jechał w stanie nietrzeźwości (1 promil).

<b>Szklarska Poręba ul. Jedności Narodowej</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 26 mieszkańca Szklarskiej Poręby, który jechał w stanie nietrzeźwości (2 promile).

<b>Szklarska Poręba ul. Sikorskiego</b>
Policjanci zatrzymali 26 letniego mieszkańca Szklarskiej Poręby, który poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 9 miesięcy i 15 dni. Ponadto mężczyzna posiadał grzyby halucynogenne, które zawierają środki odurzające. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Szklarskiej Porębie..

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group