Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 4607
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika policyjna

Czwartek, 31 sierpnia 2006, 0:00
Autor: Ler
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów

<b>JELENIA GÓRA</b>

<b>Włamał się do przedszkola</b>
15-letni mieszkaniec Jeleniej Góry włamał się do magazynu żywnościowego jednego z przedszkoli. Ukradł artykuły spożywcze i słodycze na kwotę 30 zł. Policjanci, którzy go zatrzymali, przekazali go rodzicom. Toczy się postępowanie w tej sprawie.

<b>Podrobił podpis</b>
Do aresztu trafił 39-letni mężczyzna podejrzany o podrobienie podpisu i posłużenie się cudzym dowodem osobistym. Uczynił to w jednym z obiektów hotelowych w Karpaczu. Mężczyzna nie ma stałego miejsca zamieszkania.

<b>Poręczenia wobec Niemca</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował poręczenie majątkowe w kwocie 16.000 zł, oraz zajęcie mienia ruchomego w kwocie 9.900 zł wobec 47-letniego obywatela Niemiec. Jest on podejrzany o wwiezienie na teren Polski wbrew przepisom kilkudziesięciu ton odpadów komunalnych.

<b>PODGÓRZYN</b>

<b>Pijany kierowca</b>
Policjanci Sekcji Ruchu Drogowego wspólnie z funkcjonariuszami Żandarmerii Wojskowej zatrzymali 30-letniego jeleniogórzanina, który w stanie nietrzeźwości kierował samochodem marki Mitsubishi Colt. Mężczyzna w wydychanym powietrzu miał 1,42 promila alkoholu. Ponadto posiadał zakaz kierowania pojazdami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group