Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 5518
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna

Poniedziałek, 6 czerwca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 17:57
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra ul. Komedy Trzcińskiego</b>
Funkcjonariusze z Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 49-letniego mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Prokuraturę Rejonową w Świdnicy za czyn z artykułu 178a §1 kk.

<b>Jelenia Góra</b>
Funkcjonariusze SK KP I w Jeleniej Górze na podstawie informacji operacyjnych ustalili, że 20 –letni mieszkaniec Jeleniej Góry – Rafał P. jest sprawcą kradzieży z włamaniem do samochodu marki VW Golf, włamania do samochodu marki Polonez oraz dwukrotnego pobrania pieniędzy z bankomatu w łącznej kwocie 200 zł na szkodę mieszkańca Wojcieszowa. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Karpacz</b>
Policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca Karpacza poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Zakładu Karnego celem odbycia kary zastępczej pozbawienia wolności w wymiarze 3 miesięcy.

<b>Jelenia Góra, ul. Cieplicka</b>
49-letni mężczyzna wspólnie ze swoim 47-letnim kolegą, mieszkańcy Jeleniej Góry podczas spożywania alkoholu stracili przytomność. Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala w Jeleniej Górze. Jeden z mężczyzn po udzieleniu pomocy medycznej został zwolniony do domu, natomiast drugi w stanie ciężkim przebywa w szpitalu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat II Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra</b>
39-letni mieszkaniec Jeleniej Góry wykorzystując, fakt iż pokrzywdzona zostawiła mu klucz do sklepu i sejfu ukradł pieniądze w kwocie 10415 zł, 147 kart telefonicznych o wartości 4054 zł. Łączna suma strat pokrzywdzonej wynosi 14.469 zł. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w Kościanie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Wolności</b>
16-letni mieszkaniec Jeleniej Góry zagroził 14 –latkowi pobiciem i zażądał, aby ten oddał mu pieniądze, telefon komórkowy oraz deskorolkę. Jednakże zamierzonego celu nie osiągnął, gdyż 14 latek uciekł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 35- letniego mieszkańca gminy Marciszów podejrzanego o to, że w dniu 26 kwietnia br w Jeleniej Górze działając wspólnie i w porozumieniu z dwójką mieszkańców Jeleniej Góry dokonali kradzieży z włamaniem do samochodu marki VW Golf o wartości 11.000 zł oraz zażądał kwoty 3500 zł w zamian za zwrot ukradzionego samochodu.

<b>Jelenia Góra</b>
Policjanci w dniu 4 czerwca br na terenie Jeleniej Góry zatrzymali 4 nietrzeźwych kierujących, w tym trzech rowerzystów (2.56, 2.8,1 promil ) i jeden kierujący motorowerem (1,4 promila).

<b>Jelenia Góra</b>
W dniu 5 czerwca br policjanci na terenie całego powiatu jeleniogórskiego zatrzymali łącznie 6 nietrzeźwych kierujących ( czterech kierujących pojazdami i dwóch rowerzystów).

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group