Poniedziałek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 8786
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna

Środa, 1 czerwca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 18:02
Autor: kmp

<b>Kowary ul. Pstrowskiego</b>
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kowarach w wyniku pracy operacyjnej ustalili sprawcę kradzieży z włamaniem do jednej z piwnic w tej miejscowości. Sprawcą tym okazał się 45-letni mieszkaniec Kowar. Mężczyzna ukradł dwie piły, spalinową i elektryczną. Pokrzywdzony mieszkaniec Kowar poniesione straty oszacował na kwotę nie mniejszą niż 1200 zł. Policjanci w wyniku podjętych czynności odzyskali skradzione mienie w całości. Obecnie trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Kowarach.

<b>Karpacz</b>
Policjanci z Komisariatu Policji w Karpaczu w wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali trzech mieszkańców gminy Podgórzyn, którzy w dniu 31 maja br w Miłkowie ukradli osiem sztuk ceowników stanowiących zabezpieczenie pokrywy kanału wodnego przy parowozowni z terenu byłej stacji PKP. Starty około 300 zł. Policjanci odzyskali skradzione mienie w całości. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Karpaczu.

<b>Jelenia Góra, ul. Podchorążych</b>
Funkcjonariusze z Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 23-letniego mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Kruszwicka</b>
Policjanci zatrzymali 35-letnią kobietę mieszkankę Mikelina poszukiwaną na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu do dalszych czynności prawnych w Komisariacie Policji w Lewinie Brzeskim.

<b>Chciał ukraść BMW.</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze wspólnie z policjantami z grupy samochodowej Sekcji Kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali na gorącym uczynku kradzieży BMW 21-letnigo mieszkańca Jeleniej Góry. Wartość pojazdu wynosi 15. tys. zł. Mężczyzna przy użyciu sztosa uruchomił samochód i chciał nim wyjechać z parkingu, lecz zamierzonego celu nie osiągnął gdyż został zatrzymany przez policjantów. Został osadzony w Policyjnym Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze do dalszych czynności.
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec sprawcy kradzieży środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za ten czyn grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group