Piątek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 8752
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Kreator CV na kryzysowe czasy – zdobądź pracę z CVhero

Poniedziałek, 24 sierpnia 2020, 5:57
Aktualizacja: Środa, 26 sierpnia 2020, 13:09
Autor: ts
Polska: Kreator CV na kryzysowe czasy – zdobądź pracę z CVhero
Fot. ts
Praca, którą wykonujesz z różnych przyczyn jest niesatysfakcjonująca lub może z powodu kryzysu gospodarczego szukasz nowego źródła dochodu, utrzymania rodziny. Może już wiesz, że poszukiwanie pracy może być naprawdę ciężką pracą. Co zrobić, żeby zwiększyć swoje szanse na jej zdobycie?

Jakie czynniki mogą mieć wpływ na to, czy znajdziemy pracę. Oczywiście ważne jest nasze zaangażowanie, sam proces poszukiwania, posiadane kwalifikacje oraz doświadczenie. Duże znaczenie ma również sposób, w jaki się zaprezentujemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej, o ile oczywiście zostaniemy na nią zaproszeni. Często jednak zapominamy, jak ważnym elementem jest prawidłowo zredagowane oraz przedstawione graficznie CV, które wśród setek innych wyróżni się na tyle, aby przyciągnąć uwagę osoby prowadzącej rekrutacje i spowoduje, że na tę rozmowę kwalifikacyjną zostaniemy zaproszenie.

Z pewnością każdy nas słyszał o tym, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Ponoć mamy 11 sekund, aby przyciągnąć czyjąś uwagę. Czy pamiętamy jednak o tym, że naszym pierwszym kontaktem z potencjalnym pracodawcą jest nasze CV? Czy jest ono napisane w taki sposób, żeby przyciągnąć uwagę rekrutera? Zainteresować go naszą osobą i skłonić do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.

Można być specjalistą w swojej branży, posiadać naprawdę mocne kwalifikacje do wykonywania danego zawodu, a nie potrafić „się sprzedać” – odpowiednio zaprezentować, czyli m.in. zredagować (również pod względem wizualnym) w odpowiedni sposób swojego CV. W odpowiedni sposób, czyli taki, który podkreśli posiadane umiejętności i zwiększy nasze szanse na zdobycie pracy.

Na szczęście są rozwiązania, które mogą nam w tym bardzo pomóc. Jednym z nich jest portal www.cvhero.com, który w kilku prostych krokach pomaga stworzyć indywidualne CV. W oparciu o jeden z 29 szablonów z niemalże nieograniczonymi możliwościami modyfikacji można zredagować indywidualne, mocno spersonalizowane i wyróżniające się CV.

Kreator jest wyjątkowo prosty w obsłudze, intuicyjny i przyjazny dla użytkownika. Plusem aplikacji jest to, że jest online. Dostępna zawsze, wszędzie z dowolnego miejsca na świecie bez konieczności instalowania jakiegokolwiek oprogramowania na naszym komputerze. Wszystkie dane zostają zapisane na indywidualnym koncie użytkownika i są dostępne przy każdym logowaniu.

Na portalu można znaleźć również wiele wartościowych i przydatnych poradników, które dotyczą m.in. samej rozmowy kwalifikacyjnej, sposobu pisania listu motywacyjnego, np. Tego, co powinno się w nim znaleźć. Osoba poszukująca pracy może również poznać podstawowe informacje na temat samego procesu starania się o pracę, czyli na przykład jak wysłać efektywne podanie o pracę drogą elektroniczną.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy pensje prezydentów miast, burmistrzów i wójtów są adekwatne do wykonywanej przez nich pracy?

Oddanych
głosów
324
Tak, to odpowiedzialna praca
17%
Dostają trochę za dużo
22%
Dostają o wiele za dużo
32%
To oburzające ile zarabiają
30%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group