Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7639
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Kraksa na trasie do Wrocławia

Poniedziałek, 1 grudnia 2008, 17:14
Aktualizacja: 17:15
Autor: Ania
REGION: Kraksa na trasie do Wrocławia
Fot. Ania
Volkswagen zderzył się dzisiaj po południu niedaleko Kaczorowa (trasa Jelenia Góra – Wrocław) z samochodem ciężarowym. Obaj kierowcy zawinili, na szczęście nikomu nic się nie stało.

– Była to drobna kolizja drogowa, ale w związku z tym, że kierowcy nie zachowali należytej ostrożności, zostali ukarani mandatami i punktami karnymi – powiedziała nadkomisarz Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Trasa Jelenia Góra – Wrocław staje się coraz bardziej uciążliwa i czasochłonna. Kierowcy muszą dostosować się do ograniczeń i warunków drogowych, które według nich z roku na rok są coraz gorsze.

– Mamy wrażenie, że trasa do Wrocławia jest coraz dłuższa. Kilka lat temu pokonywaliśmy ją w godzinę, góra półtorej, teraz trzeba na nią przeznaczyć przynajmniej dwie godziny. Nie rozumiemy dlaczego władze naszego powiatu nie starają się rozwiązać tego problemu, w końcu większość z nas od czasu do czasu musi się wybrać do stolicy Dolnego Śląska – usłyszeliśmy od zmotoryzowanych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group