Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 7532
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kradzione nie tuczy

Poniedziałek, 7 stycznia 2008, 9:45
Aktualizacja: 9:46
Autor: TEJO
Dwóch dwunastolatków obrabowało kuchnię pawilonu sanatoryjnego w Cieplicach. Nietypowej kradzieży dokonał 26–letni piechowiczanin w jednym z jeleniogórskich marketów.

Dwaj chłopcy w wieku 12 lat będą mieli pamiątkę w postaci wpisu do policyjnych rejestrów po tym, jak w minioną sobotę weszli do jednego z pomieszczeń pawilonu sanatoryjnego w Cieplicach w Parku Zdrojowym. Ukradli stamtąd kuchenkę mikrofalową, czajnik elektryczny, żelazko oraz 60 złotych w gotówce.

Łupem długo się nie nacieszyli, bo złapała ich policja. Wartość skradzionych przedmiotów to ponad 1500 złotych. Gdyby sprawcy byli pełnoletni, groziłaby im za to kara do pięciu lat więzienia. Odpowiedzą za kradzież przed sądem dla nieletnich.

Dziwną zachciankę miał z kolei złodziej z Piechowic, który wybrał się na gościnne występy do Jeleniej Góry. – W jednym z jeleniogórskich marketów, mężczyzna ukradł 51 opakowań gum do żucia i 67 paczek tabletek „Apap” o łącznej wartości 355 PLN – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Złodzieja złapali ochroniarze i przekazali go policji do dalszych czynności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group