Wtorek, 31 stycznia
Imieniny: Jana, Marceliny
Czytających: 7870
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kradł między innymi blachy z dachu kościoła

Poniedziałek, 5 czerwca 2017, 13:06
Aktualizacja: 13:10
Autor: 112
Jelenia Góra: Kradł między innymi blachy z dachu kościoła
Fot. KMP
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który ma na koncie co najmniej 9 przestępstw przeciwko mieniu, których to dopuścił się w Jeleniej Górze i na terenie powiatu jeleniogórskiego od kwietnia do maja br. – są to kradzieże. Starty pokrzywdzonych wynoszą kilka tysięcy złotych. Teraz grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze wspólnie z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 20-letniego mężczyznę podejrzanego o serię kradzieży.

Jak ustalili funkcjonariusze, podejrzany od kwietnia do maja br. dopuścił się w Jeleniej Górze i na terenie powiatu jeleniogórskiego co najmniej 9 kradzieży. Mężczyzna okradł dwa ogródki działkowe, kradł rury spustowe aluminiowe i miedziane, parapety miedziane z różnych obiektów w Jeleniej Górze. Ponadto ma na koncie kradzież blachy miedzianej z dachu kościoła w Barcinku. Część skradzionego mienia funkcjonariusze odzyskali. Przedmioty skradzione z ogrodów policjanci odnaleźli w miejscu zamieszkania 20-latka. Wszystkie skradzione elementy metalowe i miedziane 20-latek sprzedał w punkcie skupu złomu. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Zatrzymany przyznał się do tych kradzieży, za które teraz grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności - informuje podinsp. Edyta Bagrowska

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group