Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 2780
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: KP: Zatrzymani z narkotykami

Wtorek, 13 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 14:35
Autor: kmp
Policja Jeleniogórska w miniony weekend w Jeleniej Górze i na terenie powiatu jeleniogórskiego zatrzymała 5 osób, które posiadały środki odurzające. Te zabezpieczone przez Policję narkotyki z całą pewnością nie trafią już do szkół.

W dniu 10 bm w Kowarach na ulicy Matejki policjanci sekcji prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 17 –latka i 22 –latka. Obaj są mieszkańcami Kowar. 17 –latek posiadał 7 działek marihuany, a 22-latek 5 działek amfetaminy.

Następnego dnia policjanci w Mysłakowicach na ulicy Sułkowskiego zatrzymali 24-letniego mieszkańca tej miejscowości, który posiadał 8 działek marihuany.
Tego samego dnia funkcjonariusze prewencji z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze na ulicy Cieplickiej zatrzymali 18-letniego mieszkańca Piechowic, który posiadał 5 działek marihuany.

Natomiast w wyniku działań operacyjnych sekcji kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze oraz pracy sekcji dochodzeniowo – śledczej zabezpieczono 10 działek polskiej heroiny, które policjanci znaleźli w wyniku przeszukania w mieszkaniu 40-letniej jeleniogórzanki.

Wszyscy z zatrzymanych trafili do Policyjnego Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Łącznie policjanci zabezpieczyli 20 działek marihuany, 5 działek amfetaminy oraz 10 działek polskiej heroiny. Sprawcom za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group