Niedziela, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 13121
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: KP: Zaginął w lesie

Piątek, 16 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 14:20
Autor: kmp
W dniu 14 bm o godzinie 21.30 do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zadzwonił mężczyzna z telefonu komórkowego. Podał swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania.

Okazało się, że jest mieszkańcem Wałbrzycha, a do Jeleniej Góry przyjechał rowerem w odwiedziny do rodziny. Mężczyzna powiedział, że potrzebuje pilnie pomocy, gdyż zagubił się w lesie. Niestety nie wie gdzie jest. Jedyne, co potrafił powiedzieć o swoim położeniu to, to, że przejeżdżał pod wiaduktem w Kowarach.

Natychmiast wytypowano dwie drogi, którymi mężczyzna mógł jechać do Wałbrzycha. Istniało uzasadnione przypuszczenie, że może przebywać w masywie leśnym pomiędzy Wojkowem a Czarnowem lub Wieściszowicami, a drugi rejon to Stary Trakt Kamiennogórski.

Do poszukiwań skierowano maksymalne siły policyjne, powiadomiono Straż Graniczną, Straż Leśną oraz Pogotowie Ratunkowe. Nawiązano kontakt z operatorem telefonii komórkowej, który potwierdził położenie zagubionego mężczyzny. Znajdował się najprawdopodobniej w masywie leśnym pomiędzy Wojkowem a Czarnowem. Przez cały czas był w kontakcie telefonicznym z Policją. Gdy funkcjonariusze byli w pobliżu poinformował, że słyszy sygnały dźwiękowe uprzywilejowanych radiowozów. Po trwających niecałą godzinę poszukiwaniach mężczyznę znaleziono przy tzw. ”Kamiennej Ławce”.

Posiadał on nieznaczne obrażenia po upadku z roweru, był wychłodzony, przestraszony, w związku z tym Pogotowie Ratunkowe zabrało go do szpitala, celem udzielania mu pomocy medycznej. Po badaniach został zwolniony. Po szczęśliwym zakończeniu akcji poszukiwawczej odnalezionego mężczyznę przekazano rodzinie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
433
Jest nowy
7%
1-5 lat
14%
5-10 lat
19%
10-20 lat
41%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
112
Policja złapała bandziora (foto, wideo)
 
112
Zginął na drodze
 
Koszykówka
Walczymy o szósty skalp!
 
Aktualności
W płot po głębszym
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group