Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 17019
Zalogowanych: 85
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: KP: Ukradli rowery

Wtorek, 4 października 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 6 stycznia 2006, 21:38
Autor: kmp
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze w dniu 1 października o godzinie 21.30 na Placu Piastowskim zatrzymali w pościgu dwóch mężczyzn w wieku 21 i 20 lat. Obaj są mieszkańcami Jeleniej Góry.

Mężczyźni spod jednej z pizzerii na Placu Piastowskim ukradli dwa rowery górskie o wartości 750 zł. Policjanci odzyskali utracone mienie, a następnie zwrócili właścicielowi.

Ponadto w trakcie dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że jeden z zatrzymanych 21-jeleniogórzanin jest sprawcą kradzieży w dniu 14 września br telefonu komórkowego o wartości 300 zł na szkodę jeleniogórzanki.

Sprawcy zostali umieszczeni w Policyjnym Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze do dalszych czynności. Za kradzież grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat II Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Te dziewczęcie imiona królowały w marcu 2026 r. w Jeleniej Górze. Które byście wybrali?

Oddanych
głosów
28
Zofia
25%
Rozalia
7%
Julia
54%
Mia
14%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Nauka potwierdza. Mężczyźni chorują bardziej
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Aktualności
Motoambulans pogotowia wraca na drogi
 
Turystyka
Jaka będzie przyszłość Stawów Podgórzyńskich?
 
Teatr im. Norwida
Gortych na scenie Norwida. Kryminał, który już stał się hitem
 
Tragedie i dramaty
Poważny wypadek, na miejscu śmigłowiec LPR
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group