Jelenia Góra: Koszykarki zaliczyły kolejny pogrom

Niedziela, 8 października 2017, 21:31
Aktualizacja: 21:36
MKS MOS Karkonosze od początku sezonu zmierza ku spadkowi z zaplecza ekstraklasy. W drugiej kolejce I ligi podopieczne Jerzego Gadzimskiego otrzymały lekcję koszykówki od drugiego zespołu AZS AJP Gorzów Wielkopolski.

Po pogromie na inaugurację rozgrywek (w Krakowie jeleniogórzanki przegrały 104:43), MKS MOS Karkonosze zaprezentował się przed własną publicznością i w podobnym stylu został pozbawiony złudzeń już na początku meczu. Jeleniogórzanki od pierwszej do ostatniej minuty przegrywały w tym spotkaniu. Gdy w 5. minucie było już 2:15 stało się jasne, że w stolicy Małopolski nie był to "wypadek przy pracy", tylko prezentacja tego, na co stać w tym sezonie nasz zespół. Do przerwy ekipa z SP 10 przegrywała już 22:51, a po zmianie stron miejscowi kibice oglądali dramatu ciąg dalszy. Po trzech kwartach na tablicy wyników było 35:79, a ostatnią odsłonę jeleniogórzanki rozpoczęły od serii 0:10. Ostatecznie MKS MOS uległ drużynie z lubuskiego 45:97, a za tydzień pojedzie po lekcję koszykówki do Leszna, gdzie zmierzy się z miejscową Tęczą.

MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - AZS AJP II Gorzów Wlkp. 45:97 (13:26, 9:25, 13:28, 10:18)