Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 5596
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Koniec urlopów w Finepharmie

Środa, 14 lipca 2010, 15:23
Aktualizacja: 15:32
Autor: arec
Już jutro przygotowania do nowego sezonu rozpoczną piłkarki ręczne Finepharmu Jelenia Góra. Do 25 lipca podopieczne Mirosława Urama będą przebywać na obozie wytrzymałościowym w Obornikach Wielkopolskich.

Wszelkie decyzje dotyczące składu drużyny w przyszłym sezonie zostaną podjęte do końca lipca. Na dzień dzisiejszy żadna z zawodniczek, grających w ubiegłym sezonie, nie odeszła z drużyny. Pod znakiem zapytania stoi jedynie przyszłość Anny Murczak, która rozważa możliwość zakończenia kariery.

Po przerwie spowodowanej kontuzją do gry powraca Kinga Ślusarczyk. Treningi rozpoczęła także Marzena Stochaj, która przebywała na urlopie macierzyńskim. Klub ponadto prowadzi rozmowy z Anną Baranowską z KPR Jelenia Góra oraz stara się o wypożyczenie Katarzyny Demiańczuk z Zagłębia Lubin.

Na kolejny obóz przygotowawczy zespół jeleniogórski pojedzie 8 sierpnia. W Dębnie podopieczne Mirosława Urama będą trenować pod kątem technicznym. Wówczas zostaną rozegrane mecze sparingowe z zespołami z Pomorza.

Po powrocie z obozu jeleniogórzanki pojadą na turniej do czeskiej miejscowości Hradec, by tydzień później (28-29 sierpnia) gościć drużynę czeską na turnieju w Jeleniej Górze. Oprócz gospodarzy i drużyny Hradca w turnieju zagrają KPR Jelenia Góra oraz Sparta Oborniki Wielkopolskie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1397
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group