Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 6082
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Carlos - Astol: Końcówka roku należy do Państwa Jeż

Wtorek, 30 grudnia 2008, 17:39
Aktualizacja: Środa, 31 grudnia 2008, 4:02
Autor: Mateusz Banaszak
Carlos - Astol: Końcówka roku należy do Państwa Jeż
Katrzyna Jeż przejęła władze w klubie
Fot. archiwum
Wraz z końcem roku 2008, doszło do kilku zmian w klubie żeńskiej piłki ręcznej Carlos Astol. Przeprowadzono małą rewolucję ,w wyniku której właścicielem klubu Carlos Astol została dotychczasowa trenerka pierwszej drużyny występującej w ekstraklasie – Katarzyna Jeż.

Katarzyna Jeż – oprócz prowadzenia drużyny z ławki trenerskiej, zadba o rozwój całego klubu w przyszłości. Można powiedzieć „co w rodzinie to nie zginie” – ponieważ w wyniku zmian klubowych, nowym prezesem spółki został Remigiusz Jeż – mąż Katarzyny.

Dotychczasowy właściciel klubu Tomasz Maciulak – sprzedał udziały trenerce, która została prawnym właścicielem klubu . Postanowił podjąć takie kroki, ponieważ stwierdził że osoba która powinna prowadzić klub piłki ręcznej, musi być pasjonatem i zawodowcem w tej dziedzinie. Jak zapewnia Tomasz Maciulak, jest to najlepsze rozwiązanie, w dalszym rozwoju klubu sportowego..

Nie oznacza to wycofania się ze współpracy sponsorów, w tym głównego firmy Carlos, wręcz przeciwnie – wszyscy zapowiadają dalsze sponsorowanie drużyny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group