Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 7498
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Koncert WOŚP 2015 już w niedzielę

Środa, 7 stycznia 2015, 8:00
Aktualizacja: Czwartek, 8 stycznia 2015, 13:12
Autor: Manu
Jelenia Góra: Koncert WOŚP 2015 już w niedzielę
Fot. JCK
Już w najbliższą niedzielę (11.01) na jeleniogórskim Placu Ratuszowym ruszy 23. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytacje rozpoczną się od godziny 16.00. Podczas koncertu wystąpią: FairyTaleShow, Natalia Lubrano i Mafi Furach. O 20.00 tradycyjny pokaz fajerwerków – “Światełko do Nieba”. Jeleniogórski koncert WOŚP 2015, organizowany przez Jeleniogórskie Centrum Kultury przy znacznej pomocy Hufca ZHP i finansowego wsparcia ze strony Urzędu Miasta, odbędzie się pod patronatem prezydenta Marcina Zawiły.

Na scenie pojawią się zarówno wykonawcy jak i wolontariusze, a także młodzieżowe środowiska twórcze zaangażowane w różnego rodzaju aukcje i licytacje cennych przedmiotów. Początek jak i cały przebieg imprezy poprowadzą: Maria Łabaziewicz - komendantka Karkonoskiego Hufca ZHP w Jeleniej Górze i znany kabareciarz Andrzej Marchowski. W trakcie pięciogodzinnej imprezy organizatorzy zaplanowali szereg aukcji i licytacji przedmiotów ufundowanych przez znane postacie życia politycznego i artystycznego w naszym kraju i regionu.

Kilka minut po 16.00 na scenie zagra pop-rockowa grupa rodem z Ząbkowic Śląskich - FairyTaleShow (w składzie: Tomasz Grządkowski - główny wokal, gitara, Michał Mazur - gitara solowa, wokal, Adam Gleń – gitara basowa i Michał 'Maniek' Paczkowski – perkusja), która na swoim koncie ma już spore sukcesy m.in. udział w popularnym programie Polsat “Must Be The Music. Tylko muzyka” i przeboje pochodzące z debiutanckiej płyty, którą będą promować podczas koncertu. Do ostatnich sukcesów formacji należy zaliczyć m.in. wygraną w konkursie internautów IPLA na Festiwalu Top Trendy 2013.

Na scenie wystąpi także uczestniczka ostatniej edycji programu TVP2 “The Voice of Poland” - Natalia Lubrano, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, związana z wrocławską sceną muzyczną, która ze swoim pop-rockowym zespołem zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty. Ponadto zagra nasza czołowa jeleniogórska formacja Mafi Furach, której utwór “Lubię Cię” przez kilkanaście tygodni znajdował się na liście przebojów Muzycznego Radia. Mafi Furach towarzyszyć DJ Żenia oraz grupa taneczna “Siema”, w której skład wchodzi była mistrzyni Polski w tańcu hip-hop.

Szczegóły program imprezy:

- 15.45 - rozpoczęcie - przywitanie publiczności i przedstawienie programu imprezy
- 16.00 - występ zespołu FAIRY TALE SHOW (z programu “Must Be The Music. Tylko muzyka”)
- 16.45 - aukcje i licytacje przedmiotów
- 17.00 - koncert zespołu MAFI FURACH
- 17.45 - aukcje i licytacje przedmiotów
- 18.15 - koncert NATALII LUBRANO (z programu “The Voice of Poland”)
- 19.20 - aukcje i licytacje przedmiotów
- 20.00 - “Światełko do Nieba” pokaz sztucznych ogni
- 20.30 - zakończenie imprezy

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (59)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group