Wtorek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 7199
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Koncert Wielkanocny w Zamku Karpniki

Niedziela, 13 marca 2016, 13:33
Aktualizacja: 13:37
Autor: Manu
Region: Koncert Wielkanocny w Zamku Karpniki
Fot. Archiwum Organizatora
27 marca (w niedzielę wielkanocną) o godz. 18.00 w zabytkowych murach Zamku Karpniki zabrzmi jedno z najpopularniejszych dzieł muzyki poważnej “Cztery pory roku” autorstwa Antonia Vivaldiego. Solistą będzie niezwykle utalentowany młody skrzypek – Robert Bachara z zespołem Brassel Quartet. Cena biletu: 40 zł.
Rezerwacja i przedsprzedaż biletów: info@zamekkarpniki.pl lub 75–71–22–140.

- Koncert odbędzie się w jednej z historycznych sal Zamku Karpniki. Utworu Vivaldiego nie trzeba nikomu rekomendować. W niezwykłych wnętrzach zamku w Karpnikach, muzyka nabierze szczególnego wymiaru. Jest to niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z zamkowymi wnętrzami – zachęcają organizatorzy.

W programie: Antonio Vivaldi - “Cztery pory roku” (“Le quattro stagione” z cyklu L'estro armonico); I Wiosna – Allegro, Largo, Allegro, II Lato - Allegro non molto, Adagio, Presto, III Jesień – Allegro, Adagio molto, Allegro, IV Zima - Allegro non molto, Largo, Allegro.

Robert Bachara (ur. w 1985 roku we Wrocławiu) mając siedem lat śpiewał w chórze chłopięcym, gdzie dostrzeżono jego talent muzyczny. Rok potem rozpoczął naukę gry na skrzypcach, kształcąc się pod kierunkiem Michała i Wiktora Kuzniecowów. W roku 2009 ukończył z wyróżnieniem studia w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu w klasie prof. Krzysztofa Bruczkowskiego. W maju 2012 roku uzyskał stopień doktora sztuk muzycznych. W latach 2010-2014 pracował jako wykładowca w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi oraz Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Aktualnie jest zatrudniony na uczelni wrocławskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group