Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 7933
Zalogowanych: 22
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Koncert plenerowy Dixie Deer's Marching Jazz Band

Sobota, 1 sierpnia 2015, 7:40
Aktualizacja: 7:42
Autor: Manu
Jelenia Góra: Koncert plenerowy Dixie Deer's Marching Jazz Band
Fot. Organizator
Jutro (w niedzielę, 2.08) o godz. 16.00 w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym w Cieplicach, w ramach cyklu Letnich Koncertów Promenadowych 2015, rozpocznie się koncert pt. “Dixieland Forever” w wykonaniu Dixie Deer's Marching Jazz Band. Wstęp wolny.

Letnie Koncerty Promenadowe odbywają się w każdą niedzielę wakacji, o godzinie 16.00, w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym w Cieplicach.

Kolejne koncerty plenerowe:

9 sierpnia - “Country Music” w wyk. UQ Band Liberec. Czeski zespół powstał w roku 1997 w Libercu, od samego początku repertuar obejmuje szeroką gamę utworów muzycznych z różnych lat i w różnych stylach. Aktualny skład: Vladimír Grusman – perkusja, Mirek Benda - gitara basowa, Mirek Podmele – dmuchawka, śpiew, Jan Cipča Černý – śpiew, Mirek Tomeš - instrumenty klawiszowe, śpiew, Ivoš Čapek – gitara, śpiew, Áda Štrejl - saksofon, klarnet, śpiew;

16 sierpnia - “Wiedeńskie melodie” w wyk. zespołu Menuet;

23 sierpnia - “The 5th Season” Antonio Vivaldi'ego, w ramach IV Festivalu dell 'Arte, w wyk. Lewandowski Masters Quintet;

30 sierpnia - “Pod dachami Paryża” w wyk. Wiesława Prządki i zespołu New Musette Quartet. Wiesław Prządka jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, któremu zawdzięczamy triumfalny powrót akordeonu jako instrumentu solowego na sceny. W programie: walce Paryża w stylu musette, popularne piosenki z repertuaru Edith Piaf, Joe Dassina, tanga Astora Piazzolli, a także kompozycje światowej sławy akordeonisty Richarda Galliano.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group