Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 2752
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Koncert “Bo jesteś Ty” Krzysztofa Krawczyka w JCK

Czwartek, 5 lutego 2015, 7:04
Aktualizacja: 7:06
Autor: Manu
Jelenia Góra: Koncert “Bo jesteś Ty” Krzysztofa Krawczyka w JCK
Fot. JCK
22 lutego (w niedzielę) o godz. 17.00 w Sali Widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury (przy ul. Bankowej 28/30) będzie miał miejsce koncert Krzysztofa Krawczyka zatytułowany “Bo jesteś Ty”. Cena biletu 50 zł.

Krzysztof Krawczyk, wokalista, gitarzysta, kompozytor, zadebiutował na scenie w roku 1963, jako jeden z członków zespołu Trubadurzy (w różnych składach personalnych pracował tu do roku 1976), a dziesięć lat później (w 1973 r.) rozpoczął karierę solową, nagrał płytę “Byłaś mi nadzieją” i wystąpił w programie “Kochałem Panią”. Koncertował na całym świecie, wylansował wiele przebojów, za które otrzymał liczne nagrody i wyróżnienia. Od chwili debiutu aż do dziś artysta cieszy się niesłabnącą popularnością i jest aktywny zawodowo.

Znane przeboje Krzysztofa Krawczyka to “Parostatek”, “Rysunek na szkle”, “Byle było tak”, “Jak minął dzień”, “Pamiętam ciebie z tamtych lat”, “To, co dał nam świat”, “Ostatni raz zatańczysz ze mną”, “Za tobą pójdę jak na bal”, “Życia mała garść”, “Mój przyjacielu”, “Bo jesteś ty”, “Trudno tak” (w duecie z Edytą Bartosiewicz) czy “Gdy nam śpiewał Elvis Presley”.

Bilety do nabycia w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 oraz na www.bilety.jck.pl. Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach 13.00 - 18.00 oraz na dwie godziny przed wydarzeniem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group