• Środa, 26 czerwca 2019
  • Godz. 16:04
  • Imieniny: Jana, Pawła, Rudolfa
  • Czytających: 6880
  • Zalogowanych: 23
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Komplet wyników okręgówki oraz klas A i B

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A i B
Poniedziałek, 30 kwietnia 2012, 0:00
Aktualizacja: 0:02
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W jeleniogórskiej okręgówce czołowe zespoły zgodnie dopisały do swojego konta po 3 punkty. W tabeli Olimpia Kowary (52 pkt.) prowadzi przed Łużycami (52), Lotnikiem (48) oraz BKS–em (48).

Podobnie sytuacja ma się w grupie I A-klasy, gdzie świerzawska Pogoń i Mitex Podgórzyn wygrały swoje mecze. Z kolei w B-klasie coraz więcej niepewności, w meczu na szczycie Pogoń Wleń (42 pkt.) zremisowała 1:1 z Lechią Piechowice (40), czego nie wykorzystały kluby z Maciejowej (39) oraz Rybnicy (37). Do czołówki sukcesywnie zbliża się ligowy debiutant Lotnik II Jeżów Sudecki (35).

Najbliższe mecz ligi okręgowej oraz klas A i B rozegrane zostaną już w czwartek, 3. maja.

Wyniki 22. kolejki okręgówki:
Czarni Lwówek Śl. - Leśnik 0:3
Piast Wykroty - Lotnik 2:3
Olsza Olszyna Lub. - Victoria R. 0:3
BKS Bolesławiec - Olimpia K.G. 4:0
GKS Warta Bol. - Łużyce Lubań 2:5
GKS Raciborowice - Włókniarz 0:6
Orzeł Wojcieszów - Piast Dziwiszów 1:4
Pegaz Krzeszów - Olimpia Kowary 3:5

Wyniki A-klasy:

Grupa I:
Czarni Strzyżowiec - Piast Bolków 1:1
Woskar Szklarska Por. - Orzeł Lubawka 2:1
Pogoń Świerzawa - KS Łomnica 3:0
Chojnik J.G. - Victoria Czadrów 3:3
Orzeł Mysłakowice - Nysa Wolbromek 1:3
Endico-Mitex - Halniak Miłków 4:0
Pub Gol J.G. - KS Chełmsko Śl. 0:3 walkower

Grupa II:
Włókniarz Leśna - Orzeł Platerówka 3:1
LZS Radostów - Jaśnica Opolno Zdr. 9:1
Kwisa Świeradów Zdr. - Pogoń Markocice 2:1
Chmielanka - Gryf Gryfów Śl. 3:4
Bazalt - Sudety Giebułtów 3:1
Skalnik Rębiszów - Stella Lubomierz 2:7
Błękitni Studniska D. - Cosmos Radzimów 4:1

Grupa III:
Iskra Łagów - LKS Ocice 1:3
GKS Iwiny - Hutnik Pieńsk 1:2
Sparta Zebrzydowa - LZS Łaziska 1:4
GKS Tomaszów Bol. - Cosmos Milików 1:2
Jawa Otok - Górniki Węgliniec 5:0
Apis Jędrzychowice - LZS Radogoszcz 7:1
KS Łąka - Przyszłość Dłużyna 2:1

Wyniki B-klasy:

Grupa I:
Amfibolit - Gnejs 5:1
Bóbr Opawa - Czarni Przedwojów 2:3
Dragon Miszkowice - Lesk Sędzisław 1:1
Spójnia Sady - Kwarc Pisarzowice 1:3
Bóbr Marciszów - Orły Lipienica 1:0
LZS Janiszów - Uran Okrzeszyn 1:1

Grupa II:
Bobry Wojanów - LZS Kostrzyca 3:2
Lotnik II - Hottur 2:1
Gol Karpacz - Juvenia 4:1
Sokół - GLKS Czernica 1:2
KS Maciejowa - Rudawy Janowice Wlk. 0:2
Pub Gol II - Potok 0:3
Pogoń - Lechia 1:1

Grupa III:
Bazalt Wojciechów - Fatma Pobiedna 1:7
LZS Pisarzowice - Rolnik Rząsiny 2:4
Olsza II Olszyna Lub. - KS Pasiecznik 4:1
Granica Miłoszów - Kwisa Mroczkowice 1:0
LKS Świecie - LZS Henryków 0:3 walkower
Pauzował: LZS Kościelnik.

Grupa IV:
Roan Tomisław - Rybak Parowa 1:3
Kwisa Kierżno - LZS Niwnice 0:1
Chrobry Nowogrodziec - LZS Brzeźnik 1:4
LZS Kotliska - Granit Gierałtów 1:8
TS Parzyce - Orliki Węgliniec 2:7
Pauzował: LZS Sobota.

Grupa V:
Bóbr Dąbrowa Bol. - Majdan Bolesławice 2:3
KS Trzebień - LZS Nowa 1:7
Stare Jaroszowice - GKS Gromadka 3:1
LKS Mierzwin - LKS Dobra 1:6
Zbylut Zbylutów - Znicz Kruszyn 1:3
Kraśnik Dolny - Kolonia Bolesławiec 3:0

Grupa VI:
Orzeł Kostrzyna - Piast Czerwona Woda 8:2
LZS Zaręba - Nysa II Zgorzelec 2:7
Sudety Sieniawka - LZS Ręczyn 12:1
WKS Działoszyn/ Krzewina - WKS Żarki Średnie 0:3 walkower
LZS Radomierzyce - LZS Porajów-Kopaczów (mecz przerwany w 50.minucie przy stanie 0:3)

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group