Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 8427
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jeżów Sudecki: Komisja w terenie

Środa, 20 listopada 2019, 7:07
Aktualizacja: Czwartek, 21 listopada 2019, 11:29
Autor: WAC
Jeżów Sudecki: Komisja w terenie
Fot. Starostwo Powiatowe
Na posiedzeniu kończącym roczny cykl spotkań wyjazdowych w gminach spotkali się w sali Domu Ludowego w Siedlęcinie członkowie Komisji Turystyki, Sportu i Promocji Rady Powiatu Jeleniogórskiego.

W spotkaniu uczestniczyli m.in. starosta jeleniogórski Krzysztof Wiśniewski, członkowie Rady Powiatu Jeleniogórskiego, samorządowcy z gminy Jeżów Sudecki, Kół Gospodyń Wiejskich i lokalnych organizacji pożytku publicznego działających w zakresie aktywacji turystyki i popularyzacji miejscowości w gminie.

Zabranie tradycyjnie odbywało się w dwóch blokach. W pierwszym radni powiatowi debatowali zgodnie z przyjętym programem pracy komisji. W drugim, w którym uczestniczyli już gospodarze z gminy przedstawiono informację o działaniach podejmowanych na terenie gminy z zakresu kultury, sportu i turystyki, zaprezentowano lokalne stowarzyszenia i Koła Gospodyń Wiejskich oraz gospodarstwa agroturystyczne. Ze swej strony starosta Krzysztof Wiśniewski przedstawił działania w zakresie zmiany nazwy powiatu z jeleniogórski na karkonoski oraz założenia budżetowe powiatu na kolejny rok.

Spotkanie zakończyło się zwiedzaniem XIV w. Wieży Książęcej w Siedlęcinie oraz oględzinami mostu w Siedlęcinie.

Twoja reakcja na artykuł?

2
13%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
6%
Złości
11
69%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group