Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 9860
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Komendant w rodeo

Czwartek, 13 sierpnia 2009, 8:26
Aktualizacja: 8:26
Autor: TEJO
REGION: Komendant w rodeo
Fot. Policja
Insp. Zbigniew Ciosmak, szef jeleniogórskich policjantów, uczestniczył w organizowanych przez Western City Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Western i Rodeo. Ufundował też puchar dla najmłodszego uczestnika.

Zawody, w których brało udział ponad 120 uczestników z Polski, Czech, Słowacji i Austrii odbyły się pod patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego i pod patronatem medialnym telewizji Polsat i TVN. – Puchar dla najmłodszego uczestnika mistrzostw ufundował komendant miejski policji w Jeleniej Górze insp. Zbigniew Ciosmak – mówi kom. Bogumił Kotowski, oficer prasowy jeleniogórskich policjantów.

Zbigniewa Ciosmaka można było spotkać w niecodziennym stroju i rzadko zdarzającej się okoliczności: ubrany w kowbojski kapelusz szef policjantów paradował stępa na koniu.

Zawody odbywały się w duchu zdrowej rywalizacji – były bardzo widowiskowe. Liczna rzesza turystów i mieszkańców kotliny jeleniogórskiej mogła oglądać jeźdźców i piękne konie. Każdy z zawodników brał udział codziennie w co najmniej dwóch konkurencjach.

Dla zwycięzców marszałek województwa dolnośląskiego ufundował skutery, każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal i puchar.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group