Niedziela, 20 września
Imieniny: Eustachego, Filipiny
Czytających: 2729
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kolski kręci film w Pilchowicach – utrudniena

Wiadomości: Pilchowice
Sobota, 8 sierpnia 2020, 13:09
Aktualizacja: Niedziela, 9 sierpnia 2020, 9:14
Autor: lwowecki.info / Ewa Fit
Fot. lwowecki.info
W nadchodzącym tygodniu przy moście w Pilchowicach ruszą zdjęcia do najnowszego filmu Jana Jakuba Kolskiego "Republika Dzieci". To spowoduje utrudnienia w ruchu drogowym.

Twoja reakcja na artykuł?

14
58%
Cieszy
4
17%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
8%
Złości
4
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (33) Dodaj komentarz

~wrong way 8-08-2020 13:17
Ludzie są jak małpy,zrobiło się głośno o moście to teraz wszyscy się zlecą filmy kręcić.
~zrzut kontrolowany 8-08-2020 13:17
Poszczuć psami i pogonić !!!!
~A Piszpunt kręci Hollysmrood 8-08-2020 13:47
Reżyser filmu "Mission Impossible" Christopher McQuarrie ujawnia motywy Piotra Rachwalskiego (byłego prezesa Kolei Dolnośląskich), które sprawiły, że Rachwalski od kilku miesięcy robi wszystko, żeby nie doszło do produkcji filmu z Polsce. Cytuję: "Po publicznym, anonimowym nękaniu członków naszej produkcji na portalach społecznościowych, a także prywatnie, osoba ta przeinaczała nasze intencje i ukrywała osobiste powody, dla których chciała nas w ten sposób ukarać. Starała się nawet, aby ten niebezpieczny i bezużyteczny most został ocalony w nadziei, że nigdy nie zostanie usunięty i odbudowany (co, jak rozumiemy, byłoby ze szkodą dla potrzeb gospodarczych tego obszaru)" - ujawnia reżyser. "Krótko mówiąc, osoba ta manipulowała emocjonalną reakcją ludzi w całym tym ruchu, który skompromitował nasze ambicje sprowadzenia naszej produkcji do Polski" - skwitował." Więcej w atykule "Reżyser "Mission: Impossible" odniósł się do kontrowersji z polskim mostem" na portalu Onet: https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci/mission-impossible-rezyser-odniosl-sie-do-kontrowersji-z-polskim-mostem/bbgxlv0
~Adam Tyczyński 8-08-2020 14:12
do: ~A Piszpunt kręci Hollysmrood (13:47)
Wydaje ci się wsiocławski trollu, że jesteś groźny pisząc te dziecinne wulgaryzmy? Naprawdę byłbyś skłonny przyjechać do Jeleniej Góry? Zginąłbyś na pierwszym skrzyżowaniu lub ze wstydu że nie potrafisz skasować biletu na kolejce. Pytałem o twoją wieś bo chciałem ci paczkę wysłać. Dostałbyś rzeczy których nie znasz- mydło do mycia, oranżadę do picia, gumę do żucia i młotek. Tym młotkiem mógłbyś piznąć się w swój zakuty łeb, na pewno ci nie zaszkodzi a kto wie może by pomogło. Do paczki dorzucę prezerwatywy dla ciebie i rodziny żebyście się już nie rozpleniali jak króliki. Chciałem też wysłać lusterko ale wstrząs na widok swojej m...y mógłby cię zabić a tego bym nie chciał. Wiesz czemu? Bo największą karą dla takiego upośledzonego patola jest życie w świecie którego nie ogarnia. Takie pomyje jak ty są potrzebne- jedni cię biją, inni gwałcą a jeszcze innym ty robisz dobrze. Dobrze, że się z tym pogodziłeś bo na bank nic nie zmienisz. I możesz tu dalej pisać swoje gorzkie żale ale pamiętaj- człowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nigdy.
~Ździch 8-08-2020 14:23
do: ~Adam Tyczyński (14:12)
Oszczędzę sobie smrodu, ty durnowaty zmutowany wsiocławski odprysku nocnika, wąchaj krecika cienki jak zupa więzienna mutancie z Ukrainy. Jakby twoja matka wiedziała co urodzi, to by sobie sama skrobane zrobiła łyżką stołową, yj...ny łamago, walony w o...t przez bażanty z mongolii. Twoi rodzice muszą mieć pole, bo skąd wzięliby takiego buraka jak ty? Znudziło ci się oddychanie prostym nosem? Masz ryj jakby cię twój stary nie dokończył ty zapchlony pawianie z duą jak kalosze starej izdy. Wyglądasz jakbyś wsadzał sobie palec w dusko ty spłodzony w miejscu gdzie psy hucami wodę pompują ma...co. Daj mi namiar do siebie w tym Wsiocławiu a już zadbam, żebyś znalazł się tam gdzie twoje miejsce szczochu, czyli w szambie pośród innych góien.
~killer 8-08-2020 16:09
do: ~Ździch (14:23)
janusz wyluzuj rajty bo ci ostania żyłka we łbie j.ebnie
~policja 8-08-2020 16:43
do: ~killer (16:09)
twojemu staremu nawet koza nie dała, jesteś dzieckiem z probówki i to nieudanym, bo lekarz pomylił sp...ę człowieka z moczem krowy i powstała taka kupa jak ty.
~Michru 8-08-2020 14:19
Ten śmieszny Rachwalski jeszcze niedawno zabawiał się na swoim profilu Facebookowym wymyślaniem rozkładów jazdy komunikacji konnej na linii do Lwówka: https://zapodaj.net/cb0577687d95b.jpg.html Ale to mu się szybko znudziło więc postanowił uderzyć z dużo grubszej rury. Może teraz FBI zajmie się tym parszywym trollem z Wągrowca wywołującym w każdym zakątku internetu burdy pod hasłem "Lwówek Śląski", skoro polska policja nie daje rady. https://lwowecki.info/jak-promuje-sie-lwowek-slaski
~Michru 8-08-2020 14:21
Trolla z Wągrowca po wywaleniu z budżetowego stołka nie chcieli wziąć do Hollywood, to zrobił w Polsce Hollysmrood. Ten śmieszny Rachwalski jeszcze niedawno zabawiał się na swoim profilu Facebookowym wymyślaniem rozkładów jazdy komunikacji konnej na linii do Lwówka: https://zapodaj.net/cb0577687d95b.jpg.html Ale to mu się szybko znudziło więc postanowił uderzyć z dużo grubszej rury. Może teraz FBI zajmie się tym parszywym trollem z Wągrowca wywołującym w każdym zakątku internetu burdy pod hasłem "Lwówek Śląski", skoro polska policja nie daje rady. https://lwowecki.info/jak-promuje-sie-lwowek-slaski
~test na obecność wroctrolla 8-08-2020 14:51
Znacie podanie o powstaniu pierwszej, historycznej nazwa Wrocławia? Otóż pierwszemu człowiekowi, który przybył na miejsce dzisiejszego Wrocławia, okolica wydała się tak wstrętna i obrzydliwa, że powiedział tylko "Bleee". Po czym usiadł i zwalił klocka (dostał rozwolnienia). Tak powstała nazwa tego miejsca: Blee Sr.ał (która na przestrzeni dziejów ewoluowała w Breslau). A że znane powiedzenie głos" "Miliony much nie mogą się mylić", do tej kupy g... zaczęli ściągać wieśniaki, którzy dobrze czuli się w smr.odzie i założyli osadę. Ta pierwsza, historyczna nazwa Wrocławia do dzisiaj ma swoje odzwierciedlenie w nazewnictwie, bowiem wielu mówi na to miasto "Klocław" zamiast "Wrocław". Nawet nazwa "Klocław" jest bardziej właściwa, bo nawiązuje do historii.
~Adam Warski 8-08-2020 16:39
do: ~test na obecność wroctrolla (14:51)
Warto jeszcze dodać że dzisiaj trochę przedawkowałem tabletki i mam totalnego pie.rdol.ca. Ale to nic zaraz się dowartościuje i sam siebie powyzywam no i sobie -14 łapek przywalę a może nawet -30! A teraz patrzcie na mój komentarz bo przeprowadzę test na obecność mojego drugiego ja czyli psycholwówka a co!
~Paweł Kukurowski 8-08-2020 16:44
do: ~Adam Warski (16:39)
Natomiast ja właśnie wróciłem od lekarza- mam raka od...u! Podobno przez prezerwatywy, które moi klienci zostawiali mi w tyłku zamiast wyrzucić. Moja wina bo naćpany nie zwracałem na to uwagi. O kile i ropiejących wrzodach na gębie nie wspominam, da się z tym żyć na dworcu. Jestem wsiocławskim świrem, zerem i penerem, tanim pojemnikiem na sp...ę!
~Michru 8-08-2020 18:18
do: ~Paweł Kukurowski (16:44)
Jak widać świetnie nam się dzisiaj rozmawia teraz znowu jestem trollem lwóweckim i znowu zmienię IP to dam sam sobie -16
~Ździch 8-08-2020 18:26
do: ~Michru (18:18)
Znowu robisz szambo w komentarzach, Rachwalski! Tylko zacytowano fragment artykułu o tobie. Zawsze robisz bydło w komentarzach gdy dyskusja jest niewygodna dla ciebie, bo liczysz że wtedy administrator usunie wszystkie komentarze. Twoja stara metoda, znana jeszcze z czasów gdy byłeś szefem KD.
~Noema 8-08-2020 22:29
do: ~test na obecność wroctrolla (14:51)
O, takie ciekawostki właśnie chcielibyśmy czytać. Brawo! Teraz już wiem dlaczego w Klocławiu tak śmi.erdzi kałem.
~Xyz 9-08-2020 12:26
do: ~test na obecność wroctrolla (14:51)
Niedługo wrócicie do szkoły i będzie spokój
~Abcdef 9-08-2020 13:30
do: ~Xyz (12:26)
A ty do poprawczaka, bez dostępu do internetu.
~jurasN 8-08-2020 21:05
To ty się pożegnaj ze swoją zasr.aną linią do Sobótki, wsiocławski hejterze, którą miejscowi rozbierają
~lucyzucker 8-08-2020 22:26
do: ~jurasN (21:05)
Dobrze, że w końcu dotarła do ciebie prawda o linii do Sobótki, wsiocławski trollu. Masz 11 plusów (na zachętę) i nie jęcz.
~pistolet prezesa 8-08-2020 23:31
do: ~lucyzucker (22:26)
Wydaje ci się wsiocławski trollu, że jesteś groźny pisząc te dziecinne wulgaryzmy? Naprawdę byłbyś skłonny przyjechać do Jeleniej Góry? Zginąłbyś na pierwszym skrzyżowaniu lub ze wstydu, że nie potrafisz skasować biletu na kolejce. Pytałem o twoją wieś bo chciałem ci paczkę wysłać. Dostałbyś rzeczy których nie znasz- mydło do mycia, oranżadę do picia, gumę do żucia i młotek. Tym młotkiem mógłbyś piznąć się w swój zakuty łeb, na pewno ci nie zaszkodzi a kto wie może by pomogło. Do paczki dorzucę prezerwatywy dla ciebie i rodziny żebyście się już nie rozpleniali jak króliki. Chciałem też wysłać lusterko ale wstrząs na widok swojej m...y mógłby cię zabić a tego bym nie chciał. Wiesz czemu? Bo największą karą dla takiego upośledzonego patola jest życie w świecie którego nie ogarnia. Takie pomyje jak ty są potrzebne- jedni cię biją, inni gwałcą a jeszcze innym ty robisz dobrze. Dobrze, że się z tym pogodziłeś bo na bank nic nie zmienisz. I możesz tu dalej pisać swoje gorzkie żale ale pamiętaj- człowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nigdy.
~et22-1000 9-08-2020 0:03
do: ~pistolet prezesa (23:31)
Oszczędzę sobie smrodu, ty durnowaty zmutowany wsiocławski odprysku nocnika, wąchaj krecika cienki jak zupa więzienna mutancie z Ukrainy. Jakby twoja matka wiedziała co urodzi, to by sobie sama skrobane zrobiła łyżką stołową, yj...ny łamago, walony w o...t przez zgniłe bażanty z mongolii. Twoi rodzice muszą mieć pole, bo skąd wzięliby takiego buraka jak ty? Znudziło ci się oddychanie prostym nosem? Masz ryj jakby cię twój stary nie dokończył ty zapchlony pawianie z duą jak kalosze starej izdy. Wyglądasz jakbyś wsadzał sobie palec w dusko ty spłodzony w miejscu gdzie psy hucami wodę pompują ma...co. Daj mi namiar do siebie w tym Wsiocławiu a już zadbam, żebyś znalazł się tam gdzie twoje miejsce szczochu, czyli w szambie pośród innych góien.
~mieszkaniec 9-08-2020 9:17
do: ~et22-1000 (0:03)
Dzisiaj znowu zjadłem o dwie tabletki za dużo więc znowu będę gadał sam ze sobą a teraz zmiana IP i jechanka.
~wsiocławiak wszawiak 9-08-2020 13:30
do: ~mieszkaniec (9:17)
A ja zaczynam gnić od środka, z paszczy śmierdzi mi ropnymi wrzodami, mam rzadki st...c- lekko kwaśny w smaku! Złapałem trypla od mojego partnera wasabiWKS , nie chcę umierać jak patus choć nim jestem!
~z lwówka 9-08-2020 13:48
do: ~wsiocławiak wszawiak (13:30)
O w końcu udało mi się napisać prawdę o sobie.Teraz znowu spróbuje sam siebie pojechać
~z wsiocławia 9-08-2020 14:19
do: ~z lwówka (13:48)
Masz nicki za każdym razem inne, a numer IP taki sam (zawsze ta sama ikonka). Jak już trollujesz to przynajmniej rób to inteligentnie, dzbanie z UMWD. Jeszcze cytat w innego portalu: "I ciekawe dlaczego po wpisaniu w Google nicka "wasabiWKS" i dwóch pierwszych liczb z jego adresu IP (93.175.116.87) ujawnionego niedawno na jednym z portali wyświetlają się wyłącznie strony Polskiego Radia Wrocław na których ten wrocławski świr naparza wyzwiskami na Lwówek, Jelenią Górę, sołtysa Marczowa itd.? Policja i zniesławiane osoby - do roboty! Czy operator Aero2 wie do jakich celów ów osobnik wykorzystuje tę sieć, korzystając z możliwości łatwej zmiany numeru IP za pomocą sieci Aero2? Czy firma PSSK Sp. z o.o. - operator sieci kablowych i dostawca internetu z Wrocławia mający swoją siedzibę przy ul. Zdrowej 22/K2 (prezes zarządu: Michał Krzysztof Ickiewicz), dysponująca numerem IP 93.175.116.87 w domenie h11687.man.tk-internet.pl przydzielonym temu osobnikowi zdaje sobie sprawę, że za pomocą jej sieci od długiego czasu nagminnie łamane jest prawo w internecie?"
~lucyzucker 9-08-2020 15:39
do: ~z wsiocławia (14:19)
Bardzo pięknie,teraz znowu zmienię IP i jedziemy dalej.
~wasabiWKS 9-08-2020 15:53
do: ~lucyzucker (15:39)
Już teraz śmidzi kupą z twoich gaci, wsiocławski smdzie. Musieli cię nieźle gwłcić koledzy w podstawówce, że taki pomylony jesteś.
~Anna Klocławska 9-08-2020 0:04
Tylko nie uruchmiajcie bezpośrednich pociągów z Wrocławia, bo przyjadą tamtejsze wsiury zza Buga i za...ią i za...ją całe góry. Właśnie mamy taki przykład na Dolnym Śląsku. Koleje Dolnośląskie uruchomiły ostatnio program "Lato z KD", w ramach którego można pojechać za darmo autobusem nad Stawy Milickie. Efekt? Wrocławska biedota (której jak wiadomo nie stać na normalne bilety) masowo ruszyła na wakacje i co mamy? Zatrutą rzekę Barycz i katastrofę ekologiczną w całej Dolinie Baryczy w której w śmierdzącej wodzie ryby pływają do góry brzuchami: https://wroclaw.wp.pl/dolina-baryczy-zatruta-rzeka-w-smierdzacej-wodzie-ryby-plywaja-brzuchami-do-gory-6529160366299840a . Ostatnie doniesienia mówią, że przyczyną tej olbrzymiej katastrofy są bakterie kałowe.Jak widać, wsiury zza Buga do tej pory nie wiedzą, że istnieje coś takiego jak toaleta i s...ą prosto do rzeki (albo myją w niej swoje brudne tyłki). Na efekty nie trzeba było długo czekać.
~Anna Klocławska 9-08-2020 0:04
Tylko nie uruchmiajcie broń Boże bezpośrednich pociągów z Wrocławia, bo przyjadą tamtejsze wsiury zza Buga i za...ią i za...ją całe góry. Właśnie mamy taki przykład na Dolnym Śląsku. Koleje Dolnośląskie uruchomiły ostatnio program "Lato z KD", w ramach którego można pojechać za darmo autobusem nad Stawy Milickie. Efekt? Wrocławska biedota (której jak wiadomo nie stać na normalne bilety) masowo ruszyła na wakacje i co mamy? Zatrutą rzekę Barycz i katastrofę ekologiczną w całej Dolinie Baryczy w której w śmierdzącej wodzie ryby pływają do góry brzuchami: https://wroclaw.wp.pl/dolina-baryczy-zatruta-rzeka-w-smierdzacej-wodzie-ryby-plywaja-brzuchami-do-gory-6529160366299840a . Ostatnie doniesienia mówią, że przyczyną tej olbrzymiej katastrofy są bakterie kałowe.Jak widać, wsiury zza Buga do tej pory nie wiedzą, że istnieje coś takiego jak toaleta i s...ą prosto do rzeki (albo myją w niej swoje brudne tyłki). Na efekty nie trzeba było długo czekać.
~B 9-08-2020 15:09
G...o to st...c kreta
~D 9-08-2020 15:35
do: ~B (15:09)
Sp...laj kre...nie!
~D 9-08-2020 15:36
do: ~B (15:09)
Sp...laj kre...nie!
~wasabiWKS 9-08-2020 15:54
Zaczynam gnić od środka, z paszczy śmierdzi mi ropnymi wrzodami, mam rzadki st...c- lekko kwaśny w smaku! Złapałem trypla od mojego partnera Pawła Kukurowskiego, nie chcę umierać jak patus choć nim jestem! Zanim umrę chcę jeszcze wypolerować komuś kule i sztycę- obojętnie komu...Przepraszam za moje złośliwe wpisy o Lwówku - jestem upośledzony od dziecka, gwałcony przez żuli i psa sąsiada!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group