Poniedziałek, 5 maja
Imieniny: Ireny, Waldemara
Czytających: 7359
Zalogowanych: 29
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Radomierz: Kolizja trzech aut – jedna osoba ranna

Poniedziałek, 17 października 2011, 11:57
Aktualizacja: 22:33
Autor: Angela
Przed godziną 11.00 w Radomierzu koło zakładu Schneider doszło do kolizji trzech samochodów. 59– letni kierowca samochodu marki Hyundai nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył audi i renault, które się przed nim zatrzymały.

W chwili zdarzenia na „krajowej trójce” był „sznur samochodów”. Na wysokości zakładu Schneider pojazdy zatrzymały się. Kierowca hyundaia nie wyhamował i uderzył w tył poprzedzających go pojazdów. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, bo kierowca audi uskarżał się na ból kręgosłupa.Policja apelują by kierowcy, którzy poruszają się drogami o wzmożonym ruchu zachowali wyjątkową czujność.

- Podstawą jest zachowanie odpowiedniej odległości między pojazdami oraz bezpiecznej prędkości. Warto też pamiętać o tym, że słońce jest coraz niżej i oślepia kierujących. Rano natomiast drogi coraz częściej są oblodzone i śliskie. Kierowcy, którzy jeżdżą w naszym powiecie, powinni poważnie pomyśleć o wymianie opon na zimowe. Warunki na drogach zmieniają się bowiem z dnia na dzień – mówi Maciej Dyjach, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy brałaś/eś udział w którymś spotkaniu z kandydatem/tką na prezydenta Polski??

Oddanych
głosów
54
Tak
22%
Nie
71%
Nie interesuję się polityką wcale
7%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Opona – Jak genialny wynalazek zmienił świat
 
Rozmowy Jelonki
Co zrobić ze zwierzakiem na majówkę?
 
Aktualności
21 lat minęło
 
Piłka nożna
Bardzo bolesna lekcja od Włókniarza [SKRÓT VIDEO]
 
112
Wyciek gazu na Mickiewicza
 
Jeleniogórskie ulice
Ulica Grunwaldzka w Jeleniej Górze
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group