Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 2727
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kolejny „Senior Online” – 7 lutego

Piątek, 4 lutego 2022, 11:50
Autor: 112
Jelenia Góra: Kolejny „Senior Online” – 7 lutego
Fot. Archiwum
Jeleniogórscy policjanci zapraszają seniorów do udziału w kolejnym spotkaniu w sieci na żywo, które odbędzie się już 7 lutego w godzinach 9.00-9.30 w serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze pod linkiem: https://youtu.be/yBTkfqD6sgI

Spotkanie będzie prowadzić policjantka z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze wraz z dzielnicowym z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze.

Celem jest przede wszystkim ułatwienie seniorom kontaktu z Policją i uwrażliwienie na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstwa. Uświadomienie, co jest powodem takiego stanu rzeczy i wskazanie, jak można zatrzymać ten proces. Spotkania te mają na celu zapoznanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegającymi negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże, rozboje, a także podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa.

Seniorzy uczestniczący w spotkaniu uzyskają informacje, do jakich zdarzeń doszło na danym terenie, jak również będą mogli zadawać pytania, na które w trakcie spotkania lub po odpowiedzą policjanci.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
100%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group