Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 13590
Zalogowanych: 88
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kolejne uderzenie w przestępczość narkotykową

Czwartek, 1 września 2022, 11:10
Autor: KMP Jelenia Góra
Jelenia Góra: Kolejne uderzenie w przestępczość narkotykową
Fot. Archiwum Policji
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania podejrzanego o uprawę konopi indyjskich, wytwarzanie oraz posiadanie znacznych ilości środków odurzających.
Funkcjonariusze prowadząc czynności w tej sprawie uzyskali informację, że 47-latek w zajmowanym przez siebie lokalu zorganizował uprawę konopi indyjskich. Policjanci zabezpieczyli ponad 200 krzewów w różnych fazach wzrostu. Rośliny były w namiotach wyposażonych w urządzenia między innymi sterujące ogrzewaniem, oświetleniem, wentylacją, które potrzebne są do należytego wzrostu roślin. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, z której można uzyskać blisko 3000 porcji handlowych o wartości ponad 100 tysięcy złotych – informuje podinsp.. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

47-latek został zatrzymany i stanie przed sądem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. 31 sierpnia Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Twoja reakcja na artykuł?

10
42%
Cieszy
5
21%
Hahaha
3
13%
Nudzi
2
8%
Smuci
1
4%
Złości
3
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy na skrzyżowaniu al. Wojska Polskiego z ul. Grottgra wybudowałbyś/łabyś rondo?

Oddanych
głosów
84
Tak
25%
Nie
56%
Może coś innego zamiast ronda, np. spowalniacze na drodze albo światła.
19%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Czy możemy spać krócej?
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
112
Wypadki w powiecie karkonoskim – lipiec 2025
 
Aktualności
Kłopoty na drodze między kurortami
 
Kilometry
S3 Bolków–Kamienna Góra: już rok od otwarcia
 
Aktualności
Jeleniogórzanie uczcili Godzinę"W"
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group