Czwartek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 10064
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kolejne poparcia dla Ładzińskiego. Po konferencji w Cechu

Czwartek, 22 września 2011, 8:31
Aktualizacja: Piątek, 23 września 2011, 7:49
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Kolejne poparcia dla Ładzińskiego. Po konferencji w Cechu
Fot. Petr
Wczoraj, 21 września w Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Jeleniej Górze odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez Zbigniewa Ładzińskiego. Podczas spotkania, kandydata na senatora RP oficjalnie poparli prezydent miasta Bolesławiec oraz prezydent Euroregionu „Nysa” Piotr Roman i wójt gminy Zgorzelec Kazimierz Janik.

Konferencja prasowa zwołana przez Zbigniewa Ładzińskiego – bezpartyjnego kandydata na senatora RP odbyła się wczoraj po godzinie 15.00. W spotkaniu przygotowanym dla mediów, które miało miejsce w Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców przy ul. Tuwima w Jeleniej Górze uczestniczyli prezydent miasta Bolesławiec oraz prezydent Euroregionu „Nysa” – Piotr Roman i wójt gminy Zgorzelec – Kazimierz Janik.

Podobnie jak prezydent miasta Wrocławia Rafał Dutkiewicz Piotr Roman oraz Kazimierz Janik oficjalnie, jednoznacznie, a przy tym bardzo gorąco poparli wczoraj kandydaturę Zbigniewa Ładzińskiego na Senatora RP.

– Jestem zaszczycony, że mogę uczestniczyć w konferencji prasowej zwołanej przez Zbyszka. Z czystym sumieniem i wielką przyjemnością popieram jego kandydaturę na Senatora RP, bo moim zdaniem jest to człowiek niezwykle pracowity i obdarzony ogromnym doświadczeniem potrzebnym regionowi w drugiej fazie kryzysu gospodarczego, który toczy nasz kraj – mówił Piotr Roman. I dodał: – Wielki „szacun” dla ciebie Zbyszku, dostań się do Senatu bowiem tam potrzeba fachowców, nie dyletantów, a z tymi bywa krucho.

W podobnym tonie były też utrzymane wypowiedzi Kazimierza Janika. – Mam już serdecznie dość etatowych polityków w rządzie. Nadszedł czas, by polityką zajęli się rzemieślnicy, ludzie z „ludu”, którzy potrafią rządzić gdyż mają doświadczenie i sami dobrze znają problemy ludzi zwykłych. Takimi ludźmi są właśnie samorządowcy, do których należy Zbigniew Ładziński. On, po prostu, zna życie. Jestem pewien, że będzie senatorem – tłumaczył wójt gminy Zgorzelec.

Co na to sam kandydat na senatora RP? – Dziękuję wam za poparcie. Nie zawiodę waszego zaufania, wiem, że jeżeli trafię do Senatu to się tam sprawdzę. Dla mnie najważniejsze jest to by wspomóc lokalną społeczność, walczyć na rzecz przezwyciężenia bezrobocia i o pieniądze na inwestycje, które zapewnią miejsca pracy młodym i wykształconym. I mam nadzieję, że mi się uda – podsumował spotkanie Zbigniew Ładziński.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (52)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group