Sobota, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 2122
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kolejne poparcia dla Ładzińskiego. Po konferencji w Cechu

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 22 września 2011, 8:31
Aktualizacja: Piątek, 23 września 2011, 7:49
Autor: Petr
Fot. Petr
Wczoraj, 21 września w Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Jeleniej Górze odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez Zbigniewa Ładzińskiego. Podczas spotkania, kandydata na senatora RP oficjalnie poparli prezydent miasta Bolesławiec oraz prezydent Euroregionu „Nysa” Piotr Roman i wójt gminy Zgorzelec Kazimierz Janik.

Konferencja prasowa zwołana przez Zbigniewa Ładzińskiego – bezpartyjnego kandydata na senatora RP odbyła się wczoraj po godzinie 15.00. W spotkaniu przygotowanym dla mediów, które miało miejsce w Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców przy ul. Tuwima w Jeleniej Górze uczestniczyli prezydent miasta Bolesławiec oraz prezydent Euroregionu „Nysa” – Piotr Roman i wójt gminy Zgorzelec – Kazimierz Janik.

Podobnie jak prezydent miasta Wrocławia Rafał Dutkiewicz Piotr Roman oraz Kazimierz Janik oficjalnie, jednoznacznie, a przy tym bardzo gorąco poparli wczoraj kandydaturę Zbigniewa Ładzińskiego na Senatora RP.

– Jestem zaszczycony, że mogę uczestniczyć w konferencji prasowej zwołanej przez Zbyszka. Z czystym sumieniem i wielką przyjemnością popieram jego kandydaturę na Senatora RP, bo moim zdaniem jest to człowiek niezwykle pracowity i obdarzony ogromnym doświadczeniem potrzebnym regionowi w drugiej fazie kryzysu gospodarczego, który toczy nasz kraj – mówił Piotr Roman. I dodał: – Wielki „szacun” dla ciebie Zbyszku, dostań się do Senatu bowiem tam potrzeba fachowców, nie dyletantów, a z tymi bywa krucho.

W podobnym tonie były też utrzymane wypowiedzi Kazimierza Janika. – Mam już serdecznie dość etatowych polityków w rządzie. Nadszedł czas, by polityką zajęli się rzemieślnicy, ludzie z „ludu”, którzy potrafią rządzić gdyż mają doświadczenie i sami dobrze znają problemy ludzi zwykłych. Takimi ludźmi są właśnie samorządowcy, do których należy Zbigniew Ładziński. On, po prostu, zna życie. Jestem pewien, że będzie senatorem – tłumaczył wójt gminy Zgorzelec.

Co na to sam kandydat na senatora RP? – Dziękuję wam za poparcie. Nie zawiodę waszego zaufania, wiem, że jeżeli trafię do Senatu to się tam sprawdzę. Dla mnie najważniejsze jest to by wspomóc lokalną społeczność, walczyć na rzecz przezwyciężenia bezrobocia i o pieniądze na inwestycje, które zapewnią miejsca pracy młodym i wykształconym. I mam nadzieję, że mi się uda – podsumował spotkanie Zbigniew Ładziński.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (52) Dodaj komentarz

~ 22-09-2011 9:46
masakra
~ 22-09-2011 10:16
To jakiś żart ten cały Ładzińki
~ciekawska 22-09-2011 10:21
Ciekawe czy Ładziński udzieli poparcia Panu Romanowi K.?
młoda_lewica 22-09-2011 10:24
Koledzy Dutkiewicza bardzo ładnie się nazwali „bezpartyjni”. Będą tańczyli jak im szef z Wrocławia zagra. W najgorszym wypadku „bezpartyjni” będą głosować tak jak PiS albo PO (zależy od tego kto da więcej ;)). Osobiście obstawiam, że dla dobra własnego na większości posiedzeń ich zwyczajnie nie będzie. Ładziński stanie w rozkroku między PiS, PO a SLD i tak będzie z kamienną twarzą w nim tkwił aż nie straci równowagi i ten cały cyrk nie runie.
dukacik 22-09-2011 10:29
Panie Zbigniewie, nie będę używać niecenzuralnych słów i dlatego łagodnie piszę: obrzydliwe jest takie pchanie się do władzy, do koryta takie wysokie mniemanie o sobie ! Tyle padło już krytycznych słów chociażby na tym portalu a po Panu spływa to jak po kaczce ! Niestety wiem, że nic nie jest w stanie zmienić Pana zadufania, Pana wyobrażenia o sobie jako człowieku o wielkich społecznych działaniach. No i na koniec: jaki z pana polityk ?! A może odważy się Pan na tym, naszym portalu odpowiedzieć nam, wyborcom, na wszystkie wcześniejsze zarzuty ?
~zenia 22-09-2011 10:45
Jestem za! Pan Ładziński jest wspaniałym człowiekiem. Wreszcie godny kandydat za którego nie będę się wstydzić ani głosując ani po jego wyborze. Poziom agresji jaki się sypie pod pana adresem świadczy tylko o jednym, jest Pan świetnym kandydatem i po prostu cała partyjna zgraja Piniorów, Schetynów i Kaczorów boi się Pana popularności. Tak jest ja także mówię wielki szacun i namawiam na głosowanie za panem. Już dość tych partii i ich kłótni o stołki i kasę.
~NNN 22-09-2011 10:47
OOOOO chorągiewka partyjna ja tam głosuje na nowa krew Wojtka Chadżego !!!!!
~WYBORCA 22-09-2011 10:58
Pan Ładziński to jakiś żart !!!!Polecam wszystkim oddanie głosu na Wojtka Chadżego nowa świeża krew nie skacząca z kwiatka na kwiatek a do tego bardzo zaangażowany w sprawy regionu jak również mocno wspiera rożne organizacje sportowe i nie tylko !!!!Wojciech Chadży to najlepszy kandydat do Senatu z naszego regionu
~Ciepliczanin 22-09-2011 11:14
Fajne poparcie bo nie będą głosować to nie ich rejon !!!!!!!!!!
~Literat 22-09-2011 11:32
Kto to jest, ten Zbigniew Ładziński ? Nie znam człowieka,ale na zdjęciu wygląda jak Ernest Hemingway... Czy ma zadatki na polityka formatu - parlament? Czy to jeszcze jeden prowincjonalny g...k, któremu marzy się ogólnopolska kariera ?
~ajka 22-09-2011 12:52
Nigdy na Wojciecha Chadżego. Człowiek który oszukiwał ludzi na ryneczku, bez wykształcenia, bez praktyki i wiedzy. On ma stanowić prawo? Kpina
~Wyborcy! 22-09-2011 13:47
Pamiętajcie nigdy nie głosujcie na ludzi oszukujących i szkalujących inne osoby/ w pracy w handlu i w życiu prywatnym/.
~Mima 22-09-2011 14:00
Do WYBORCY z 10:58, piszesz o Wojtku Chadży "bardzo zaangażowany w sprawy regionu"... A może kilka szczegółów? Bo ja wiem tyle, że zaczynał od busów na trasie do Wrocławia, a teraz jest właścicielem dużej firmy przewozowej, czyli o własne interesy zadbał i nikt tego nie gani, ale co my z tego mamy lub mieć będziemy?
~ 22-09-2011 14:10
te "busy" do wrocławia tego pana to katastrofa
~Mima 22-09-2011 14:24
Do WYBORCY z 10:58, piszesz o Wojtku Chadży "bardzo zaangażowany w sprawy regionu"... A może kilka szczegółów? Bo ja wiem tyle, że zaczynał od busów na trasie do Wrocławia, a teraz jest właścicielem dużej firmy przewozowej, czyli o własne interesy zadbał i nikt tego nie gani, ale co my z tego mamy lub mieć będziemy?
~ 22-09-2011 16:41
Jestem za!
~JS 22-09-2011 17:01
Ładziński TAK, jest z Jeleniej Góry, na swoją pozycję przez wiele lat ciężko pracował do tego jest rzetelny.
~lipa 22-09-2011 17:18
ale,dłopoty piszecie. zastanów sie , co ci da młodzik Chadży , czy spadochroniarz Pinior , czy staruszek Lewandowski. Tylko ludzie z wyrobioną pozycja i poparciem bezpartyjnych mogą cos zrobić dla NAS dla WAS i Waszych dzieci. Klob senatorów bezpoartyjnych ma moce uchwałodawcze, a o taki senat nam chodzi. Troche wyobrażni. czcecie zmieniac świat obrażając się nawzajem. trochę pokory, pokory i zdrowego rozsądku.!!!
~do 17 01 22-09-2011 17:53
jak oni wszyscy lenie śmierdzące na państwowych posadkach im jest najlepiej RZETELNOŚĆ ich polega na tym może coś dla siebie jeszcze uskubie
~Jeleniogórza 22-09-2011 18:12
do osoby o IP *08.tvk.pl -godz10:16.Pan Z.Ladziński to potężny chłop,a nie jakiś żart. To człowiek o szczerym sercu .Otwarty. Posiada umiejętność i możliwość wsparcia ludzi w potrzebie. Nie obcy mu los drugiego człowieka.
~jajo~ 22-09-2011 18:30
Widzę , że polskie piekiełko ma się świetnie . Większość komentarzy pokazuje naszych wyborców którzy chcą dla Polski \" lepszej przyszłości\".Najlepiej siedzieć przed komputerem i pluć jeden na drugiego , a samemu brać socjal , pracować na czarno i kombinować jak zarobić nic nie robiąc . Pokażcie co sami zrobiliście dla siebie , dla społeczności , aby mieć prawo oceniać innych używając retoryki spod budki z piwem . Tym komentatorom obiecuję \" lepszą przyszłość \" , ale nie na tym świecie . A gdzie rozum ... ?
~NIEGAZETA 22-09-2011 18:53
Zielony stoliczek panów, którzy jeszcze po ponad 20-tu latach nie mogą uwierzyć, że Rakowski zwinął sztandar. Gratuluję. To się nazywa wierność ideom, cóś jak radziecki pionier. Pamiętać proszę, że ostatni gasi światło.
~Niggers 22-09-2011 19:20
Tłuści troche ! Grube pensje muszą mieć ! Za te nic nie warte obietnice !
~waldek_a 22-09-2011 20:04
Osobiście nie mam nic do pana Ładzińskiego. Współpracuje z Lewicą, wspiera Go Kościół, układa się z PO, nie wiem dla idei czy z koniunkturalizmu. Do Senatu najlepszy jest Chadży, do Sejmu Kusiak.
~xyzII 22-09-2011 20:08
Pytanie ,jakim obcym językiem włada?Jakie konkretne wykształcenie posiada,kwalifikacje,a nie osiągi społeczne. A jak się dostanie to niech sobie kupi nowe spodnie bo ostatnio w filharmonii miał ostrzępione.
~x 22-09-2011 20:08
czego nie robi sie by zdobyc poparcie i koryto. potem to juz zostaje tylko echo i rosnoce profity jegomoscia. znamy to. zadna nowosc, miesko armatnie czyli szarzy ludzie juz nie wierza w to panstwo. ono jest juz na kontach tych ktorych sie wybieralo na stracone kolejne kadencje. ale to zmartwienie mlodego pokolenia. powojenni ludzie to stracency dzieki socjalizmowi i pzpr-owi. tamci mieli bajzel i puste zaklamane glowy, nowi rozdrapali co sie dalo, obecni probuja wyniesc reszte, choc tak niewiele zostalo. z piasku bata nikt nie ukreci. trzeba dziesiatek lat madremu rzadowi zeby cos drgnelo na lepiej! my juz nie doczekamy. mam juz gdzies wybory. znow zludzenia? TEGO BYLO JUZ WIELE !!!! pa,pa. i tak po latach pracy mam wielkie G..NO. 1000ZL renty.(czyt ochlapu)
~x 22-09-2011 20:17
no! ma ci on wyglad zabiedzonego obywatela, y,y. to jakis burzuj, w blokach napewno nie mieszka i nie mieszkal, nie wie jak przezyc za 600zl miesiac. czy taki zrozumie normalnego czlowieka ? nigdy w to normalni ludzie nie uwierza! kolesie z wplywami i klechostwo tak, gdyz zawsze przy tym czegos zalapia.
~Tuwim I 22-09-2011 20:19
Słabe to poparcie zwołał u siebie w rzemiośle Ładziński ,tylko dwóch klakierów i to takich co gniotą dobrze platne budżetowe stołki od wielu lat. Najważniejsze , że p.Zbigniew zapraszjaąc wykorzystał różne media dla swojego rozgłosu i to za darmo- on zawsze tak praktykował w różnych sytuacjach i tego pilnował nie przegapiał , aby siebie wsadzać na trybunę i jakąś fuchę . Dlaczego gości zaproszonych nie odznaczał ? - to chyba przegapił.
~Lucyfer 22-09-2011 20:21
Chadży, człowiek bez skazy :). Kiedyś wydymał swojego wspólnika na grubą kasę, a teraz kreuje się na uczciwego. Ha ha ha!
~Irysek 22-09-2011 20:39
Jest wielu ludzi przedsiebiorczych prowadzących firmy , ale dotacji unijnych otrzymało bardzo niewielu - może p. Ładziński niech na ten temat się wypowie jakie kwoty otrzyali Ładzińscy na swoje firmy i w jaki sposób to załatwili , wieści są różne o otrzymanych 16 milionach i 35 milionach dotacji pod warunkiem utrzymania okreslonego zatrudnienia w firmach przez okres dwóch lat- bo jezeli Ładziński ma być osoba publiczna to niech sie wypowie publicznie i określi swoja przedsiebiorczość , otrzymane wsparcia finansowe w tym zakresie przedstawi w mediach, aby być moze zapobiec przesadnym plotkom o dotacjach ponad 50 milionowych..Czy posiadane znajomości,stanowiska i uklady pomagają w powiekszaniu przedsiebiorczości..
~heehhehehe 22-09-2011 20:47
Senat to powinni rozwiązać. jak już rozwiążą to niech sobie kandyduje.
~`OKO` 22-09-2011 20:48
UWAGA!!! SLD i klakierzy Pana CHADŻEGO w natarciu!!! LEPIEJ ZAŚPIEWAJCIE ... BÓJ TO JEST NASZ OSTATNI ... !!!
~ludzie 22-09-2011 21:27
kłócicie się znowu kto lepszy, kto wspaniały. Popieramy tego s...my na tamtego ( za przeproszeniem). Jeden głupszy od drugiego.
~ 22-09-2011 21:31
@ 22-09-2011 11:32 | ~Literat | dowiedz się o jego wykształcenie to się dowiesz wszystkiego, a jeszcze dowiedz się, z ilu ugrupowań startował do rady miejskiej Jeleniej Góry w swoim życiu od dziesięcioleci, te ugrupowania były coraz inne. właściwie nie wiadomo, jakie ten pan ma poglądy, bo to zwalczające się ugrupowania... Chyba, że można być za, a nawet przeciw jednocześnie, ale to udało się tylko jednemu człowiekowi i to był lapsus językowy.;-)
~zaspiewam 22-09-2011 21:31
pinior przyjechał z wrocławia, ładzińskiego popiera wrocław, lewandowskiemu marzy się wrocław, gdzie w tym wszystkim miejsce dla naszego regionu?
~zrezygnujmy 22-09-2011 21:36
z wyborów, przyjada autorytety z innych miast i nam wybiora naszych reprezentantów, w nastepnych wyborach to jelenia góra powinna miec prawo wyboru ludzi do władz Wrocławia, Bolesławca, itd
~ 22-09-2011 21:36
Kto właściwie, oprócz tych ludzi, startuje do senatu?
~spontan 22-09-2011 21:39
panie ładziński, nie wywiązujesz się pan ze swoich zobowiązań, to przekreśla pana jako uczciwego kandydata ale może nie wszystkim to przeszkadza?
~zrezygnujmy 22-09-2011 21:40
z wyborów, przyjada autorytety z innych miast i nam wybiora naszych reprezentantów, w nastepnych wyborach to jelenia góra powinna miec prawo wyboru ludzi do władz Wrocławia, Bolesławca, itd
~kto startuje 22-09-2011 22:42
i ma cos na swoja obronę??
~Tymian 22-09-2011 23:01
Senat powinien być juz dawno rozwiązany , a jak już ma byc nasiadówką dla wybrańców za dobre pieniadze innych - to należałoby kandydatom zrobic testy z poziomu wiedzy chociażby szustej klasy ,tak z matematyki ,wyracowań z języka polskiego , prostej wiedzy z fizyki , historii- Nasz bohater Ładziński zapewne nie przeszedłby pierwszej selekcji. W szkole podstawowej swego czasu siedział (repetował )w piatej albo w szustej klasie - potem krążył po kumoterskich ukladach kościelnych i partiach politycznych w zależności od wygody i ułozenia. Obecnie już jako starszy mędrzec zamierza pracować w senacie nad projektami ustaw dla narodu bo tam jeszcze jego nie było- tylko ,że z tej mąki chleba nie bedzie.
~kukunia 22-09-2011 23:04
Swojemu łatwo łatkę przypiąć, ale nie łudźmy się, że mamy wielki wybór! Swojego trzeba wybrać i przycisnąć, by pracować dla regionu! Niech pracuje dla nas za nasze pieniądze!
Piipi Jelonkowa 22-09-2011 23:55
~NIGGERŚIE ! .. oni chyba nie przejdą ! .. bo, ja nie oddam mojego głosu !
~zmulony 23-09-2011 1:03
odczytajcie bez podtekstów (zwłaszcza rasistowskich) i przyłóżcie do wszystkich startujących: http://www.youtube.com/results?search_query=brukli%C5%84ska+rada&aq=0&oq=Brukli%C5%84ska+rada a następnie porównajcie z kierunkem w którym idzie ten kraj: http://www.youtube.com/watch?v=Y0XgippJE_s ....to boli coraz bardziej :(
~do Mima 23-09-2011 1:20
Jak w Wrocku na autobus się nie załapiesz to na krechę zasuwasz na przykład !!!!! A spytaj się sportowców z naszego miasta kto ich wspiera ???!!! iiiiiiiii wiele innych instytucji >> ale jak dają to jest ok ale jak trzeba trochę popracować to już problem >>żenada i Polska mentalność wstyd !!! A Pan Ładziński to co niby zrobił dla Jeleniej ???????!!!!!
~do `OKO 23-09-2011 1:25
Każdy sądzi według siebie super OKO :) A ty gdzie masz swojego Gargamela w PO -SLD czy może już winnej partii !!!!!
~rychu 23-09-2011 7:30
Towarzystwo wzajemnej adoracji. Nieszczery gość. katastrofa...
~odadozet 23-09-2011 8:32
Czy konferencje prasowe polegają na tym,że kandydat przestawia różne persony,które go popierają,a potem im serdecznie dziękuje?Dlaczego akurat są to osoby spoza terenu okręgu wyborczego,które i tam na kandydata nie będą głosować?Po co ta cała szopka ?Gdzie wypowiedzi kandydata i odpowiedzi na pytania dziennikarzy?Dlaczego nie ma spotkań z wyborcami ? I dlaczego w końcu "konferencje"odbywają się w Cechu,czy to jest siedziba "niezależnego" Komitetu Wyborczego i wielopartyjnego kandydata ? /
dukacik 23-09-2011 11:15
Po tylu "ciepłych słowach" i ocenach, które możemy przeczytać w tych wypowiedziach każdy normalnie myślący i inteligentny człowiek zapadłby się ze wstydu pod siebie albo przynajmniej zabrałby głos w tym miejscu, na naszym portalu ! Ale Pan Zbigniew milczy, prze nadal, ma ciągle wysokie mniemanie o sobie. Chłopie, spójrz wreszcie krytycznie na siebie, daleko Ci do przynajmniej przeciętności ! No i jeszcze raz pytamy: jaki z Pana POLITYK ? Chciałbym mieć możliwość bycia na jakimś spotkaniu przedwyborczym z Panem i w obecności Wielu wyborców porozmawiać szczerze. Czy Pan to wszystko czyta? Czy może Pan tu, na naszym portalu zabrać głos?
~klakier 23-09-2011 11:17
GargamelŻyje w zrujnowanym zamku na obrzeżu lasu. Gargamel jest złym, chytrym i dwulicowym czarnoksiężnikiem. Nienawidzi smerfów i nieustannie je ściga ale smerfom zawsze udaje się wywieść w pole Gargamela i uciec. Po każdym powrocie Gargamel przeklina i mówi "Ach te smerfy ja się im jeszcze odwdzięczę!".
~socjalista 23-09-2011 14:41
A czy ten pan umie używać widelca i noża ,a on zna etykietę ,być senatorem to nie zebrania w Jeleniej i klepanie się po plecach czy pośladkach.A tak z ciekawości to jaki herb ma na tym sygnecie? Oby nie cepy.Pozdrawiam tych co wierzą w RPP.
~alejaja 23-09-2011 17:34
W TV Jelonka tekst i wywiad sponsorowany z naszym bezpartyjnym kandydatem, niestety komentarze zablokowane.Czego boi się kandydat/

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group