Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 2516
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Solec Kujawski: Kolejne medale Chojnika

Środa, 17 kwietnia 2013, 19:30
Aktualizacja: 19:32
Autor: MDvR
Solec Kujawski: Kolejne medale Chojnika
Fot. archiwum
W miniony weekend w Solcu Kujawskim odbyły się Mistrzostwa Polski juniorów i młodzieżowców w badmintonie. W mistrzostwach udział wzięli – w kategorii junior: Paulina Kaczorowska, Wojciech Cerazy, Michał Szymczak, Arkadiusz Słupek oraz w kategorii młodzieżowiec: Melania Kozdra, Mateusz Pietruszka, Marcin Uram.

Zawody okazały się bardzo udane dla jeleniogórskich zawodników, którzy w kolejnym roku przywożą medale mistrzostw Polski. Srebrny medal, a zarazem wicemistrzostwo Polski w kategorii junior zdobyła w grze podwójnej Paulina Kaczorowska z Dianą Głowacką - LUKS Księżyno, a brąz wywalczyli Michał Szymczak / Wojciech Cerazy.

- Cieszę się ogromnie z medali. Kolejny sezon zawodnicy kończą z sukcesem jakim jest zdobycie medalu na najważniejszej imprezie w roku. Naprawdę niewiele zabrakło, a jeszcze Paulina w grze mieszanej i Michał w grze pojedynczej również zdobyliby medale, co byłoby historycznym wynikiem. Chciałbym serdecznie pogratulować swoim podopiecznym wyniku, bo gdyby ktoś przed mistrzostwami dawał dwa krążki, brałbym je w ciemno – powiedział po turnieju Adam Słomka, trener jeleniogórskich badmintonistów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group