Poniedziałek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 9044
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kolejna wspaniała gala

Poniedziałek, 28 stycznia 2019, 10:07
Aktualizacja: Środa, 30 stycznia 2019, 6:21
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Kolejna wspaniała gala
Fot. Tomek Raczyński
W niedzielę (27.01) w Jeleniogórskim Centrum Kultury zaprezentowały się grupy zaawansowane ze Szkoły Tańca No Name Dance Studio Marceliny Leśniak. Jak za każdym razem, zabawa była świetna, a rodziny i znajomych tancerzy rozpierała duma na widok wielkiego widowiska na scenie przy ul. Bankowej.

W wypełnionej po brzegi sali widowiskowej można było zobaczyć 24 układy taneczne. Gala podsumowująca półrocze w szkole Marceliny Leśniak to już tradycja i za każdym razem ogląda ją komplet publiczności. Tydzień wcześniej zaprezentowały się grupy początkujące oraz skład "Ponad Podziałami", który należy do grup zaawansowanych.

Wczoraj na scenie zaprezentowały się następujące grupy: Zumba - level up, Solo Kinga Jakubczak, LUZik - oldschool, Solo Maja Kotarba, Cuksy - akrobatyka, Dzieciaki z Naszej Paki, Duet Milena Kotarba i Katarzyna Duzinkiewicz, Odlot, Zumba, Solo Oliwia Łapka, WoW, Duet Victoria Talanga i Oliwia Defińska, Balans i Zyg Zag, po czym nastąpiła przerwa z losowaniem nagród dla zgromadzonych.

Po przerwie wystąpiły: Akrobatyka, Duet Natalia Graczyk i Katarzyna Duzinkiewicz, Szok, Duet Weronika Sopata i Olek Kurzelewski, Akrobatyka, Eksplozja, LUZik - hip hop, Ponad Podziałami, Zumba, a na zakończenie wszyscy razem zatańczyli na scenie JCK wieńcząc drugi dzień wspaniałej gali.

Twoja reakcja na artykuł?

28
90%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
3%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
6%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group