Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 8508
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kolejna rudera do rozbiórki

Piątek, 5 grudnia 2008, 8:36
Aktualizacja: 8:37
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Kolejna rudera do rozbiórki
Fot. Angela
Rozsypująca się przybudówka przy ulicy Piłsudskiego 30 stojąca naprzeciwko „Ekonoma” kłuje w oczy przechodniów. Dodatkowo wandale niszczą plandeki zabezpieczające drzwi i okna nieruchomości. ZGL „Północ”, który zarządza budynkiem zapewnia, że do końca roku rudera ma zostać rozebrana.

- To skandal, że taki obrazek jeleniogórzanie oglądają w centrum miasta już od niemal roku – mówi Ewelina Wysocka z Jeleniej Góry, która zgłosiła nam problem. Przez ostatnie dwa dni w oknie lokalu, gdzie dawniej był sklep odzieżowy, powyrywane były plandeki. Nikt z osób zarządzających nie reagował.

– Biorąc pod uwagę fakt, że tuż obok mieści się siedziba zarządcy budynku, ZGL- u Północ zastanawiam się, czy tego miejsca oni nie zauważają, czy po prostu problem ignorują – mówi Czytelniczka.

Dyrektor ZGL „Północ”, Lucyna Januszewska tłumaczy, że pracownicy zakładu z problemem walczą już od ponad półtora roku. W międzyczasie zawaliły się komórki mieszczące się w budynku i przybudówka została przeznaczona do rozbiórki.

– Niestety do tej pory nie mieliśmy na to pieniędzy – usłyszeliśmy od pani dyrektor. – Teraz z rozbiórką nieruchomości chcemy się uporać do końca tego roku, nie wykluczone jednak, że inwestycja będzie kończona w styczniu 2009. Wszytko zależy teraz tego, czy wystarczy nam środków i czy na rozbiórkę pozwoli pogoda.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
224
Nigdy
21%
Rzadko
41%
Czasami
24%
Często
15%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
112
Popalali, a policjanci ich złapali
 
Aktualności
Dzieje się w Polsce: próbował wepchnąć ich pod pociąg
 
Polityka
Radni debatują
 
Aktualności
Ruszają po 27 latach
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group