Niedziela, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 14079
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kolejna przygoda z Rytmem i Melodią

Poniedziałek, 18 listopada 2019, 11:07
Aktualizacja: Środa, 20 listopada 2019, 7:53
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Kolejna przygoda z Rytmem i Melodią
Fot. Przemek Kaczałko
Za nami trzeci Niedzielny Poranek Muzyczny w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze w tym sezonie artystycznym. Tym razem Rytm i Melodia zabawiły się w chowanego – impreza odbyła się po hasłem "Raz, dwa, trzy... Rytm patrzy".
Po Muzykolandii wałęsały się niesforne nutki, siejąc zamęt w krainie Cesarzowej Muzyki. Zaprowadzić porządek mógł tylko Metrum (w którego wcieliła się Dominika Łukasiewicz) ze swoimi pomocnikami (Kacper Woźniakowski, Dawid Kuźmicki, Kuba Wójcik), którzy poukładali nutki w odpowiednich taktach. Rytm (Agnieszka Gierus) ucieszył się, że wszystko skończyło się szczęśliwie, a mali Melomani nie wystraszyli się nawet głośnych dźwięków tom-tomów - opisują miniony Poranek - Rytm i Melodia.

W części przedpołudniowej artystom na scenie towarzyszyły dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 27 "Okrąglaczek" w Jeleniej Górze, a w popołudniowej - uczniowie Szkoły Podstawowej w Kopańcu. Na Poranku na werblach zagrał też Borys, uczeń PSM w Jeleniej Górze, podopieczny Tomasza Kujawy.

Następne przygody z Rytmem i Melodią już 8 grudnia br. - godz. 10:30 i 12:30. Tym razem pod hasłem "Coraz szybciej... Święta!".

Twoja reakcja na artykuł?

3
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group