Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 1 kwietnia
Imieniny: Grażyny, Ireny
Czytających: 43478
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Kolejna pijana matka zatrzymana

Wtorek, 30 maja 2006, 0:00
Autor: Polskie Radio Wrocław 96,7 FM
W stanie upojenia alkoholowego 32 letnia kobieta w Lubaniu opiekowała się trojgiem dzieci – ośmiomiesięcznymi bliźniakami i 3 dziewczynką.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu od sąsiadów. Wynikało z niego, że z jednego z mieszkań dochodzi głośny płacz dzieci, które znajdują się najprawdopodobniej po opieką pijanej matki.

Na miejsce natychmiast wysłano patrol, który potwierdził tą informację. Drzwi do mieszkania były otwarte, a 32 letnia kobieta leżała pijana na podłodze oparta o łóżko.

Nie można było nawiązać z nią żadnego kontaktu. W mieszkaniu przebywały również dzieci. Pogotowie ratunkowe zabrało je do szpitala. Następnego dnia przeprowadzono badanie alkomatem. Wykazał on jeszcze ponad promil alkoholu.

Przedstawiono kobiecie zarzuty. Za braku opieki na dziećmi grozi jej do lat 3 więzienia. O losie dzieci zadecyduje sąd.

Sonda

Jaki sposób robienia zakupów preferujesz?

Oddanych
głosów
476
W Internecie
26%
Stacjonarnie w sklepie
66%
Oglądam/przymierzam w sklepie, a kupuję w Internecie
8%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Spacer czy bieganie dla 40+ i 50+? Co lepsze dla zdrowia i kondycji?
Rozmowy Jelonki
Po co właściwie zmieniamy czas? Lepszy zimowy czy letni?
 
112
Kolizja na Sobieskiego
 
Aktualności
Krzyż Milenijny – od jubileuszu do codziennych spacerów
 
Tragedie i dramaty
Z Volkswagena zostały zgliszcza. Nawet nie mieli 30 lat
 
112
Niby zwykła stłuczka a naprawa 10 tys. zł
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group