Wtorek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 11990
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kochajmy nasze miasto i region!

Piątek, 13 lutego 2009, 7:55
Aktualizacja: Sobota, 14 lutego 2009, 8:14
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Kochajmy nasze miasto i region!
Fot. TEJO
Niech w szczególnym dniu św. Walentego nie zabraknie wśród nas miłości do Jeleniej Góry i okolic! – apelują członkowie Platformy Obywatelskiej zachęcając jeleniogórzan, aby zamanifestowali swoje uczucia do stolicy Karkonoszy 14 lutego, o godz. 14. 14 przy pomniku jelonka.

Ze specjalnym apelem do kolegów z innych partii politycznych, a także do mieszkańców miasta, wystąpili Hubert Papaj, Jerzy Lenard oraz Leszek Wrotniewski z miejskiego koła PO.

– Gdy Święty Walenty nadchodzi uświadamiamy sobie, że kochamy żonę, dziecko, męża, ojca, matkę, sąsiadkę, psa ,kota, Himalaje, Karkonosze, a nawet teściową, dlatego zwracamy się do Was z apelem aby w tym szczególnym dniu nie zabrakło też miłości do naszego miasta Jeleniej Góry.

Dlatego też apelujemy do Was, abyśmy wspólnie, ponad dzielącymi czasem różnicami politycznymi, światopoglądowymi zarówno dnia 14 lutego jak i w każdym kolejnym dniu starali się pamiętać o tej czasem nieodwzajemnionej miłości którą nasze miasto i nasz region darzy każdego mieszkańca – piszą.

Autorzy apelu zaznaczają, że miłość może pomóc mieszkańcom i naszemu miastu wspólnie przetrwać trudny czas. – Tylko wspólne działanie, codzienna troska o jego losy i kompromis zapewnią nam powody do radosnego świętowania kolejnych rocznic powstania Jeleniej Góry – czytamy.

– Zapraszamy wszystkich których łączy miłość do Jeleniej Góry, którym nie jest obojętny los naszego miasta i którzy pragną wyrazić to nie tylko słowem ale i czynem na spotkanie w dniu 14 lutego 2009 o godzinie 14:14 przy rzeźbie jeleniogórskiego Jelonka (skwer ul. 1 Maja).Wierzymy że nie jest Wam obojętny los naszego Miasta i spotkamy się w sobotę w dniu Św. Walentego – napisali platformiacy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (44)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
810
Jest nowy
6%
1-5 lat
15%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Nie mówią po polsku
 
112
Oddali hołd zmarłym
 
112
Interwencja pod galerią
 
Edukacja
Tak przywitali mistrzynię!
 
Aktualności
Porzucili samochody na drodze!
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group