Poniedziałek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 6491
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kobiecy listopad w Nowym Rynku

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 7 listopada 2016, 13:26
Aktualizacja: 13:32
Autor: Org
Fot. Użyczone/Organizator
Warsztaty z trenerami rozwoju osobistego, wyjątkowy pokaz mody, porady urodowe, metamorfozy o wartości 1000 zł – dla niej i dla niego. W listopadzie jeleniogórska Galeria Nowy Rynek zaprasza na spotkania w ramach Strefy Kobiet. Pierwsze już jutro (8 listopada). Zapisy trwają – wstęp wolny.

Strefa Kobiet w Nowym Rynku to cieszące się popularnością spotkania dla pań. Poświęcone są wszystkiemu, co dla nich ważne, między innymi rozwojowi, finansom, urodzie, aktualnym trendom.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już jutro (8 listopada). Doradca finansowy Weronika Kołbuc poprowadzi warsztaty, podczas których wytłumaczy uczestniczkom, jak organizować pracę i planować bieżące wydatki. Dodatkowo panie staną przed szansą wygrania metamorfozy o wartości 1000 zł. Laureatka z pomocą fryzjera i wizażysty odmieni swoje oblicze. Z kolei stylistka personalna Nowego Rynku zaprosi na indywidualne zakupy. Podczas spotkania przedstawi trzy propozycje stylizacji – biznesową, casualową i wieczorową. Całość rozpocznie się o godz. 18.00.

Druga listopadowa Strefa Kobiet odbędzie się 12 listopada (godz. 16.00). Tym razem na wydarzenie zaproszone zostaną zarówno panie, jak i panowie. Uczestnicy wezmą udział w wykładzie z asertywnej komunikacji, który poprowadzi trener rozwoju osobistego
i zawodowego Aneta Wątor. W centrum uwagi będzie również moda męska – marka Lancerto zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję jesień/zima. Następnie zachęci do udziału w konkursie, w którym jeden z panów wygra modową metamorfozę o wartości 1000 zł.

Z kolei 22 listopada Małgorzata Ruprich, wykładowca akademicki w zakresie biznesu, marketingu w branży kosmetycznej i medycznej, przedstawi „jasne” i „ciemne” strony zabiegów upiększających. Panie dowiedzą się między innymi po czym rozpoznać, czy trafiły do dobrego gabinetu kosmetycznego. Początek o godz. 18.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~dirty 7-11-2016 15:10
Panie zawłaszczają wszystko, dla Panów oferty żadnej nie ma. Wypinam się na nowy rynek. p.s. wszędzie kołcze i trenerzy - ludzie, nie potraficie przeżyć swojego życia na własną rękę? Co za czasy...
~ 7-11-2016 21:53
Strefa Kobiet w Nowym Rynku to cieszące się popularnością spotkania dla pań-Pierwsze spotkanie odbędzie się już jutro (8 listopada) no comments

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group