Sobota, 18 września
Imieniny: Ireny, Józefa, Stanisława
Czytających: 4001
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ustronie Morskie: Klub Shidokan na letnim obozie

Niedziela, 25 lipca 2010, 11:45
Aktualizacja: Poniedziałek, 26 lipca 2010, 11:55
Autor: Mariusz Ligiżyński
Ustronie Morskie: Klub Shidokan na letnim obozie
Fot. Klub Shidokan
W dniach 11–19.07.2010 w Ustroniu Morskim odbył się – jeden z dwóch zaplanowanych– letni obóz Shidokan, w którym uczestniczyło 40 osób w przedziale wiekowym 5–17 lat. Oprócz kadry instruktorów i wychowawców, w obozie wzięli udział także rodzice zawodników.

Piękna aura dopisywała przez cały pobyt, żar „lał” się z nieba, piasek parzył w stopy, a woda w morzu był cieplutka. Dzień rozpoczynał się od rozruchu, treningi odbywały się na plaży, a także w morzu. Turyści z zaciekaniem obserwowali wyczyny młodych karateków, kamerując ich i robiąc im zdjęcia. Na plaży odbywały się także liczne gry i zabawy oraz konkursy. Do treningów dołączali również rodzice, którzy na co dzień uczestniczą w zajęciach w czasie sezonu treningowego. Zwycięzcy poszczególnych imprez zostali odznaczeni medalami. Podczas trwania obozu odbyła się wycieczka do pobliskiego Kołobrzegu, a główną atrakcję stanowił rejs statkiem pirackim.

Wieczorem obozowicze wraz z innymi kolonistami szaleli na dyskotekach, które odbywały się na terenie , a także smażyli kiełbaski podczas ogniska. Został rozegrany mecz piłkarski pomiędzy Shidokan Jelenia Góra a kolonią z Krakowa oraz mecz w piłkę siatkową między kadrami obozów. Oba pojedynki zakończyły się dla nas sukcesem.

Atrakcją dla dzieci były także szaleństwa w wesołym miasteczku, które znajduje się w Ustroniu Morskim.

Na koniec obozu każdy zawodnik za wzorową postawę i udział w obozie otrzymał pamiątkowy dyplom. Wszystkim obozowiczom przez cały pobyt dopisywał wspaniały humor i z niecierpliwością czekają już na kolejny zimowy obóz.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group