Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 3428
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Klub dla Rodzica zaprasza na spotkania

Sobota, 13 września 2014, 8:49
Aktualizacja: 8:51
Autor: Angela
Jelenia Góra: Klub dla Rodzica zaprasza na spotkania
Fot. Organizator
Konsultacje ze specjalistami, warsztaty, ale również rozmowy oraz ewentualne zniżki do sklepów i instytucji – to oferta jeleniogórskiego Klubu dla Rodzica. Najbliższe spotkanie we wtorek (16.09.) od godz. 16.30 do 18.00 odbędzie się w nowej siedzibie bawialni dla dzieci Stonoga przy ul. Złotniczej 14 w Jeleniej Górze.

Jedną z założycielek Klubu jest Anita Radwan, matka czwórki dzieci: 1,5 –rocznego Ignasia, 4-letniej Tosi, 16-letniego Dominika i 18-letniego Amira.

- Nasz klub funkcjonuje od 2,5 roku, ale dotychczas spotykaliśmy się w raczej stałym i małym gronie około 10 osób – mówi Anita Radwan. – Ja przyjechałam z Wrocławia, nikogo tu nie znałam. Zaczęłam szukać kontaktu z innymi rodzicami i znalazłam go na forum baby boom. Tak powstała nasza grupa. Obecnie spotykamy się co drugi wtorek. Najbliższe spotkanie poświęcone będzie pierwszej pomocy dzieciom i niemowlętom. Poprowadzi je ratownik medyczny Joanna Niedbała pracująca w jeleniogórskim Pogotowiu Ratunkowym. W planach mamy spotkania i warsztaty z logopedą, pediatrą, rehabilitantem, diabetykiem i innymi specjalistami. Chcemy również stworzyć kartę Klubu dla Rodzica uprawniającego do zniżek w różnych sklepach i instytucjach – dodaje pani Anita.

Uczestnictwo w spotkaniach Klubu jest bezpłatne. Do udziału organizatorzy zapraszają zarówno mamy, jak i rodziców oraz całe rodziny. - Klub daje nie tylko możliwość spotkania się z innymi rodzicami, tworzenia grup wsparcia, dzielenia się problemami dotyczącymi rodzicielstwa i wychowywania dzieci, ale również możliwość miłego spędzania czasu na rozrywce w gronie znajomych – dodaje Anita Radwan.

Ogłoszony został również konkurs z nagrodami na nazwę Klubu. Zgłoszenia można wysyłać na adres: klubdla rodzica@poczta.onet.pl. Więcej informacji o klubie można znaleźć na www.klubdlarodzica.pl.tl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
685
Tak
21%
Nie
68%
Jeszcze nie wiem
11%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group