Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 8 kwietnia
Imieniny: Dionizego, Julii
Czytających: 16024
Zalogowanych: 93
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Kierowcy "pod lupą" jeleniogórskiej drogówki

Piątek, 6 października 2017, 7:11
Autor: 112
W środę (4.10) policjanci jeleniogórskiej drogówki wspólnie ze strażnikami miejskimi w Jeleniej Górze i okolicach prowadzili działania dyscyplinujące wobec kierowców , którzy parkowali swoje pojazdy w miejscach niedozwolonych.

Efektem tych działań było ukaranie mandatami 59 kierowców za parkowanie w miejscach niedozwolonych, 9 kierowców za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem, a 7 kierujących pouczyli. Policjanci informują, że w trakcie kolejnych działań, w przypadku gdy pojazd będzie zaparkowany w miejscu zabronionym i będzie informacja, że może być usunięty, wówczas auta te nie będą blokowane, ale usuwane z drogi na koszt właścicieli.

- Działania te prowadzone będą cyklicznie i policjanci zapowiadają kary, dla tych kierowców, którzy nie będą stosować się do obowiązujących przepisów w tym zakresie – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Co jest największą zmorą jeśli chodzi o śmiertelne wypadki na drogach?

Oddanych
głosów
527
Brawura kierowców
59%
Pijaństwo i jazda pod wpływem
33%
Kiepski stan naszych dróg
8%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Kotlina Jeleniogórska w czołówce majówkowych propozycji
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Aktualności
Bo "Kotlina Jeleniogórska i okolice są ekstra"
 
Pogoda
Magia Karkonoszy. Poniedziałek wielkanocny w obiektywie
 
Karkonosze
Karkonosze przyciągają jak magnes
 
Aktualności
Wojna minęła, droga została – Zakręt Śmierci w Szklarskiej Porębie
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group