Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 5627
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kidawa–Błońska spotka się z wyborcami

Wtorek, 11 lutego 2020, 7:56
Aktualizacja: Czwartek, 13 lutego 2020, 9:44
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Kidawa–Błońska spotka się z wyborcami
Fot. Przemek Kaczałko
Jelenia Góra, Kowary i Szklarska Poręba to miejscowości, które na przełomie lutego i marca br. ma zamiar odwiedzić Małgorzata Kidawa–Błońska, kandydatka Platformy Obywatelskiej na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Polityczka Platformy Obywatelskiej w naszym regionie ma gościć od 29 lutego do 2 marca. W tym czasie planuje m.in. spotkania z wyborcami w Jeleniej Górze, Kowarach i Szklarskiej Porębie.

Chcemy, żeby zapoznali się z nią mieszkańcy Kotliny Jeleniogórskiej, ale też Gryfowa Śląskiego, Lwówka Śląskiego, Zgorzelca, Lubania Śląskiego - to będą dwa intensywne dni (1-2 marca) - mówił Jerzy Łużniak, prezydent Jeleniej Góry.
Musimy to przygotować tak, aby spotkała się nie tylko z elitą tych miejscowości, ale z dużą grupą. By mogła pokazać, że to, co mówi, to słowa skierowane do wszystkich, a nie tylko do wybrańców. To, co ona mówi jest przyszłością Polski - dodał Jerzy Pokój, radny Sejmiku Dolnośląskiego.
Miałem przyjemność przez dwie kadencje pracować z M. Kidawą-Błońską w Sejmie, w Komisji Kultury. Myślę, że może wprowadzić do polskiej polityki nową jakość - spokoju i rozsądku - uważa Marcin Zawiła, radny Sejmiku Dolnośląskiego, były prezydent Jeleniej Góry.
Włączajmy się do sztabów wyborczych, udostępniajmy swoje balkony, płoty, wspierajmy zbieranie podpisów, które prowadzi Gabriela Zawiła. Róbmy to dla dobra Ojczyzny - apelowała do wyborców posłanka Zofia Czernow.

Wraz z obecną wicemarszałek Sejmu, do Jeleniej Góry i regionu ma przyjechać Bartosz Arłukowicz.

Małgorzata Kidawa-Błońska (ur. 5 maja 1957 roku) z wykształcenia jest socjolożką, w latach 1994 - 2005 była producentką filmową, a od V kadencji (2005 r.) zasiada w Sejmie.

Twoja reakcja na artykuł?

51
34%
Cieszy
0
0%
Hahaha
4
3%
Nudzi
2
1%
Smuci
7
5%
Złości
88
58%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (120) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group