Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 6075
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kibice wierzą w cud

Poniedziałek, 16 czerwca 2008, 9:02
Aktualizacja: 22:56
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Kibice wierzą w cud
Fot. TEJO
Nie tylko piłkarze mobilizują się przed wieczornym meczem z Chorwacją. Pełna spekulacji jest poniedziałkowa prasa, a fani piłki nożnej przygotowują się do wspólnego oglądania spotkania o wszystko dla ekipy biało–czerwonych. Patrole w centrum Jeleniej Góry wzmacnia policja

Chorwaci zagrają na całego i nie popuszczą Polakom – to teza Dziennika. – Wygrać z Chorwacją i liczyć na cud – to tytuł Polskiej Gazety Wrocławskiej. Złudzeń, że Chorwaci potraktują przeciwnika ulgowo w poniedziałkowym meczu, nie mają polscy zawodnicy. Michał Żewłakow na łamach Dziennika przyznaje, że będzie bardzo trudno. – Wszystko zależy od Austriaków, jesteśmy zależni od nich, licząc, że pokonają Niemców, lecz niżej niż my Chorwatów – powiedział piłkarz.

A w pubach i lokalach, gdzie planowane jest wieczorem wspólne oglądanie meczu, czuć atmosferę podniecenia. Kibice wierzą w cuda. Ale ich wiara zostanie wystawiona na ciężką próbę.

Na różne scenariusze tego, co zdarzy się po meczu, nastawieni są policjanci i strażnicy miejscy. Patrole w śródmieściu będą wzmocnione. Stróże prawa będą mieli oko na kibiców wracających po spotkaniu do domu.

Euforia zwycięstwa lub poczucie klęski mogą różnie się uzewnętrznić. Przypomnijmy, że po remisie z Austrią i przegranej z Niemcami, wandale pseudokibice wybijali szyby w oknach i demolowali skwery oraz mścili się na koszach na śmieci.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group