Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 11 listopada
Imieniny: Marcina, Bartłomieja
Czytających: 6883
Zalogowanych: 26
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kawiarenka Społeczna – w Muflonie o kulturze

Środa, 25 kwietnia 2018, 16:06
Aktualizacja: 16:15
Autor: MDK "Muflon"
Jelenia Góra: Kawiarenka Społeczna – w Muflonie o kulturze
Fot. MDK "Muflon"
W najbliższy piątek, 27 kwietnia o godz. 17.00 Miejski Dom Kultury „Muflon” gorąco zaprasza na Kawiarenkę Społeczną. – Zapraszamy każdego, kto chce tworzyć kulturę w Sobieszowie, kto chce realizować swoje pasje, marzenia i pomysły. To takie proste – wystarczy tylko chcieć, przyjść, a o resztę zadbamy my – zachęcają organizatorzy.

Jak korzystam z kultury, a jak chciałbym korzystać? Jakich wartości poszukuję w kulturze? W jakie działania chciałbym się zaangażować? Porozmawiamy o kulturze przy pysznej kawie (lub herbacie) z ciastem i posłuchajmy wspaniałego trio akordeonowego z PSM I i II st. w Jeleniej Górze.

Wydarzenie jest częścią projektu "TWOJE+MOJE=NASZE czyli kulturalne inicjatywy z Muflonem" realizowanego w ramach Programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2018.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy bierzesz udział w zrzutkach, zbiórkach i innych formach finansowej pomocy?

Oddanych
głosów
240
Tak, kilka razy w miesiącu
5%
Tak, ale raz na parę miesięcy
30%
Tak, ale wspieram tylko potrzebujących z regionu
6%
Tak, ale wspieram potrzebujących w inny sposób
10%
Nie biorę udziału w takich akcjach
49%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Czy Trump wywróci stolik Tuskowi?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
112
Dwie czołówki w Kowarach!
 
Koszykówka
Zaczęli źle i tak też skończyli
 
Karkonosze
Śmigłowiec ratował turystę w Karkonoszach
 
Aktualności
OSP Podgórzyn wita nowy wóz
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group