Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 8053
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

La Molina - Hiszpania: Katarzyna Karasińska tym razem bez punktów

Poniedziałek, 15 grudnia 2008, 2:33
Aktualizacja: 2:34
Autor: Mateusz Banaszak
Katarzyna Karsińska zarówno jak jej koleżanka z reprezentacji startująca w sobotę w slalomie gigancie w hiszpańskiej La Molina nie zdołały wywalczyć punktów w Pucharze Świata. Katarzyna ukończyła pierwszy przejazd na 46 miejscu, a Agnieszka na 39.

Jeleniogórzanka, na treningach przed zawodami spisywała się całkiem nieźle i nic nie wskazywało na to że nie dołoży kilku cennych punktów do swojego konta w Pucharze Świata. Niestety, Kasia przy nienajlepszej pogodzie, spisała się poniżej swoich możliwości będąc daleka od swoich poprzednich występów, zajmując po pierwszym przejeździe dopiero 46 lokatę , tym samym nie kwalifikując się do drugiej tury przejazdów.

W drugim dniu zawodów – w slalomie Karsińska pojechała zbyt zachowawczo i spokojnie i nie zdołała awansować do drugiej serii przejazdów slalomu Pucharu Świata. Kolejna szansa dla jeleniogórskiej zawodniczki na zdobycie punktów w Pucharze Świata tuż przed Nowym Rokiem - 28 i 29 grudnia. Katarzyna Karsińska jeszcze przed świętami 16-17 grudnia wystąpi w Pucharze Europy rozgrywanym w austriackim Schruns.
Miejmy nadzieję że tym zawodniczce jeleniogórskiego Aesculapa tym razem dopisze szczęście!

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group