Niedziela, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 7079
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Karnawałowo mimo przeciwności

Poniedziałek, 1 lutego 2010, 8:12
Aktualizacja: 8:13
Autor: rylit
JELENIA GÓRA: Karnawałowo mimo przeciwności
Fot. rylit
Jeleniogórskie Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa zorganizowało dla swoich dzieci bal karnawałowy. Organizacja wydała też kalendarz, który rozdaje dobroczyńcom.

Bal karnawałowy zorganizowany w minioną sobotę w siedzibie zaprzyjaźnionego Przedszkola Integracyjnego nr 14 w Jeleniej Górze był formą szczególnej opieki, jakiej wymagają dotknięci wadą genetyczną dziewczęta i chłopcy. Dzieci bawiły się wyśmienicie pod czujnym okiem rodziców i opiekunów. Były karnawałowe rytmy, weneckie maski i inne stroje przebierańców oraz dużo uśmiechu, tak potrzebnego na co dzień.

Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa funkcjonuje dzięki ludziom dobrej woli ,sponsorom i darczyńcom, dlatego przypominamy o możliwości odpisania na rzecz stowarzyszenia 1% swoich podatków.

Organizacja wydała swój kalendarz z czterdziestoma portretami swoich podopiecznych. Kalendarz można otrzymać wspierając działanie stowarzyszenia darowiznami. Wszystko o stowarzyszeniu można dowiedzieć się na stronie internetowej pod adresem
www.jgora.darzycia.org

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group