Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 5496
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Karnawałowe szaleństwo na początek ferii

Piątek, 16 stycznia 2009, 18:55
Aktualizacja: 20:58
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Karnawałowe szaleństwo na początek ferii
Fot. TEJO
Tanecznymi pląsami uczciły dziś początek zimowych wakacji dzieci w Młodzieżowym Domu Kultury w Jeleniej Górze. Przed nimi dwa tygodnie wolne od szkoły, ale na nudę nie będą narzekać.

W korowodach prowadzonych przez Danutę Sitek, dyrektor MDK, Ewę Bąk i Grzegorza Gigiela, dziewczęta i chłopcy wyrazili radość z zimowej laby i trwającego wciąż karnawału. W pomysłowych przebraniach nie zabrakło Spidermana, Draculi, Conana Barbarzyńcy, wróżek, księżniczek, kotów, diabła i aniołków. Dzieci tańczyły w rytmie disco, a najbardziej popularna okazała się wiekowa już „Lambada” oraz dyskotekowy hit „Wyginam śmiało ciało", a także nieśmiertelna "Macarena". Były też konkursy na wiersz i piosenkę. W imprezie wzięli udział także najmłodsi, wychowankowie Akademii Malucha działającej przy MDK.

Młodzieżowy Dom Kultury prowadzi – jak co roku – akcję „ferie w mieście”. Na zimowisku dzieci nie będą się nudziły: wezmą udział w zajęciach w poszczególnych placówkach i skorzystają z uroków zimy, o ile nie stopnieje śnieg. Odpłatność to 10 złotych za dzień.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group