Czytających: 11710

III liga: Karkonosze w mocnym dołku

Niedziela, 31 marca 2024, 14:33
Aktualizacja: 14:34
Przed wyjazdowymi spotkaniami z MKS-em Kluczbork i Rekordem Bielsko Biała wiadomy był fakt, że faworytami w tych starciach będą rywale. Jeśli weźmiemy jednak pod uwagę, że sobotnia porażka była już naszą piątą z rzędu, a to doprowadziło do sporego spadku w ligowej tabeli, zapala się mała lampka ostrzegawcza.

Karkonosze fatalnie weszły w mecz z wiceliderem ze Śląska. Rekord już w 13. minucie prowadził 2:0 po golach strzelonych przez Zbigniewa Wojciechowskiego i Tomasza Nowaka. Później przeciwnicy nieco zwolnili tempo, ale mieli pełną kontrolę nad przebiegiem wydarzeń na boisku przez godzinę gry, mogąc podwyższyć rezultat. Ostatnie 30 minut to przebudzenie Karkonoszy, walka i momentami spora przewaga. Niestety dla nas tylko raz udało się wcisnąć piłkę do sieci. Uczynił to w 69. minucie Paweł Niemienionek. Karkonosze zanotowały piątą porażkę w piątym rozegranym spotkaniu w rundzie wiosennej. Po raz piąty przegrywamy niewiele, bo zaledwie jednym trafieniem, ale niestety dla nas za to punktów do tabeli nikt nam nie dopisze.

Rekord Bielsko Biała - Karkonosze Jelenia Góra 2:1 (2:0)

Karkonosze: Fościak, Klimek, Pojasek, Radziemski, Niemienionek, Ratajski (46' Tokarz, 78' Kuźniewski), Maciejewski (78' Siudak), Jaros, Dudek (66' Milewski), Chmielewski, Pałaszewski.