Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 5894
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kandydat Aktywnej Polski do rady kopiuje fragmenty programu konkurenta

Czwartek, 23 października 2014, 9:34
Aktualizacja: Piątek, 24 października 2014, 8:10
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Kandydat Aktywnej Polski do rady kopiuje fragmenty programu konkurenta
Fot. Screen P. Iwańca
Wybory samorządowe zbliżają się wielkimi krokami. Jedni dniami, tygodniami, a nawet latami budują i uaktualniają swój program wyborczy, inni (jak się okazało) przepisują od konkurentów. Z takim działaniem politycznego rywala spotkał się kandydat Obywatelskiego Dolnego Śląska Piotr Iwaniec, którego wpis na portalu społecznościowym skopiował Mirosław Kobyłecki (KWW Aktywna Polska).

Oto fragmenty wpisu, które na swoim funpage'u zamieścił 21.10 o godz. 12:30 Piotr Iwaniec, a następnego dnia zostało skopiowane przez prezesa Stowarzyszenia "Aktywny Tato":
✔ stawiam przede wszystkim na merytoryczną współpracę międzypokoleniową, aktywizację młodych do działań na rzecz rozwoju Jeleniej Góry, uwzględnianie opinii tych, którzy wbrew wszelkim mniemaniom i ignorancji środowiskowej – mają głowy pełne pomysłów niezwykłych i wartościowych, które przy wsparciu osób doświadczonych (urzędników, specjalistów ds. finansowych, polityków, lokalnych przedsiębiorców, nauczycieli, ludzi kultury i sztuki) winny doczekać się realizacji projektowych, a co za tym idzie faktycznie wpłynąć na poprawę jakości życia w naszym mieście;

✔ chcę oficjalnie walczyć o promocję ludzi aktywnych, wpływających na wizerunek miasta, faktyczną współpracę z ww. i podkreślanie ich wkładu pracy w duże przedsięwzięcia – a najpierw, umożliwienie im tej pracy.

Poinformowany o zaistniałym fakcie kandydat Aktywnej Polski na prezydenta Roman Kuty zadeklarował przekazanie sprawy pełnomocnikowi komitetu w celu wyjaśnienia.
A co miał do powiedzenia w tej sprawie 31-letni Mirosław Kobyłecki? - Mogę jedynie przeprosić, nie wiedziałem – napisał do nas w e-mailu.

Piotr Iwaniec kopiowanie jego programu wyborczego nazwał kampanijną kradzieżą intelektualnej własności. - Mnogość podobnych kradzieży świadczy o tym, że jeleniogórzanie, niestety, mają rację mówiąc, iż wielu kandydatów po prostu chce być w radzie miasta nie mając żadnego pomysłu na jego rozwój. Stąd, kopiują i wklejają bezczelnie pomysły innych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (41) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group