Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 3598
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kabaret Bella Mafia bawi i zachwyca

Piątek, 3 marca 2017, 7:27
Aktualizacja: Sobota, 4 marca 2017, 8:09
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Kabaret Bella Mafia bawi i zachwyca
Fot. Przemek Kaczałko
To już tradycja, że na premierze kabaretu Bella Mafia złożonego z uczestników Uniwersytetu Trzeciego Wieku sala widowiskowa Jeleniogórskiego Centrum Kultury wypełniona jest niemal do ostatniego miejsca. Wczoraj (2.03) zaprezentowano najnowszy program pt. „Czy pamiętasz?”.

Była to 14. premiera w ciągu 10 lat działalności kabaretu. - W tym sezonie nasz zespół wzbogacił się o Kasię Proniewicz i Zdzisława Ornafa, czyli mamy 4x4 i jest fajnie - powiedziała Bogusława Bratasz z Kabaretu Bella Mafia.

Jak mówią członkowie kabaretu, część skeczów to własne słowa podłożone do znanych melodii. - Czerpiemy też z innych kabaretów modyfikując do naszego wieku, naszych potrzeb – nigdy nie robimy w 100 proc. tak samo jak inne kabarety. Możemy sobie na to pozwolić, bo nie bierzemy za to pieniędzy – tłumaczy B. Bratasz. - Kochamy to. Energii mamy, pomysłów nie brakuje, oby jeszcze zdrowie dopisało – dodała.

Zespół tworzą: Bogusława Bratasz, Hanka Panasiuk, Krysia Szpala, Kasia Proniewicz, Andrzej Dudziak, Janek Smolira, Zdzisław Ornaf, Mieczysław Kapuściński, a o oprawę muzyczną dba Grzegorz Wadowski. Od dwóch miesięcy nadzorem artystycznym kabaret objął Jacek Grondowy.

Kolejny pokaz w najbliższy poniedziałek, na który wszystkie bilety są już wyprzedane, ale w razie dużego zainteresowania zespół nie wyklucza prezentacji programu „Czy pamiętasz?” również w maju. Kolejna premiera zapowiadana jest na jesień 2017 roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group