Wtorek, 31 stycznia
Imieniny: Jana, Marceliny
Czytających: 6316
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jutro sesja rady miejskiej

Poniedziałek, 29 września 2014, 11:56
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 października 2014, 3:52
Autor: Angela
Jelenia Góra: Jutro sesja rady miejskiej
Fot. Angela
Jeleniogórscy radni po raz drugi we wrześniu zasiądą jutro (30.09) do obrad rady Miejskiej w Jeleniej Górze. Dyskutować będą m.in. na temat: Strategii Rozwoju Jeleniej Góry na lata 2014 – 2025, programu KAWKA, wydzierżawienia podziemi przy ul. Chełmońskiego i innych. Początek zaplanowano na godz. 9.00.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji Rady Miejskiej Jeleniej Góry.

2. Powołanie sekretarza obrad.

3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.

4. Informacja Prezydenta Miasta Jeleniej Góry o pracy między sesjami.

5. Projekt uchwały w sprawie Strategii Rozwoju Miasta Jeleniej Góry na lata 2014 – 2025.

6. Projekt uchwały w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół ponadgimnazjalnych oraz szkół specjalnych, w tym ponadgimnazjalnych.

7. Projekt uchwały w sprawie uchwalenia "Powiatowego programu zapobiegania przestępczości oraz ochrony bezpieczeństwa obywateli i porządku publicznego Miasta Jeleniej Góry i Powiatu Jeleniogórskiego na lata 2014-2016".

8. Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu Starego Miasta w Jeleniej Górze.

9. Projekt uchwały w sprawie nadania statutu Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze.

10. Projekt uchwały w sprawie warunków przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz warunków częściowego lub całkowitego zwalniania od opłat za te usługi i trybu ich pobierania.

11. Projekt uchwały w sprawie wprowadzenia regulaminu korzystania z miejskich placów zabaw na terenie Jeleniej Góry.

12. Projekt uchwały w sprawie przyjęcia regulaminu udzielania dotacji celowej ze środków budżetu Miasta Jelenia Góra na zadania służące ograniczeniu niskiej emisji polegające na zmianie systemu ogrzewania w ramach programu "Likwidacja niskiej emisji wspierająca wzrost efektywności energetycznej i rozwój rozproszonych odnawialnych źródeł. Część I Program Pilotażowy KAWKA".

13. Projekt uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr 524.LVII.2014 Rady Miejskiej Jeleniej Góry z dnia 30 czerwca 2014 roku w sprawie ustalenia cen za przewóz osób i bagażu pojazdami Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego sp. zo.o. w Jeleniej Górze.

14. Projekt uchwały w sprawie powierzenia Miejskiemu Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej spółce z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jeleniej Górze zadań własnych Miasta Jelenia Góra.

15. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na oddanie w dzierżawę na okres do 25 lat kompleksu podziemnych schronów zlokalizowanych w Jeleniej Górze przy ulicy Józefa Chełmońskiego pod Wzgórzem Kościuszki.

16. Sprawy różne, interpelacje, zapytania i wnioski.

17. Zakończenie sesji Rady Miejskiej Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
960
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group