Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 6726
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jutro ostatnia sesja przed wakacjami

Poniedziałek, 27 czerwca 2016, 11:22
Aktualizacja: 11:31
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Jutro ostatnia sesja przed wakacjami
Fot. Archiwum
We wtorek (28.06) w sali obrad jeleniogórskiego Ratusza odbędzie się ostatnia przed przerwą wakacyjną sesja Rady Miejskiej Jeleniej Góry. Już na początku radni zajmą się planem połączenia Młodzieżowego Domu Kultury z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportu. Emocji z pewnością nie zabraknie...

Porządek obrad XXX sesji Rady Miejskiej Jeleniej Góry (początek godz. 9:00):
1. Otwarcie sesji Rady Miejskiej Jeleniej Góry.
2. Powołanie sekretarza obrad.
3. Projekt uchwały w sprawie zmiany Uchwały Budżetowej na rok 2016.
4. Projekt uchwały w sprawie przyjęcia Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Jeleniej Góry na lata 2015-2023.
5. Projekt uchwały w sprawie utworzenia z dniem 1 stycznia 2017 r. Zespołu Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Jeleniej Górze.
6. Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu w rejonie skrzyżowania Trasy Czeskiej z ulicą Spółdzielczą w Jeleniej Górze.
7. Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu w rejonie ulicy A. Thebesiusa w Jeleniej Górze.
8. Projekt uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie ul. Tabaki w Jeleniej Górze.
9. Projekt uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla wybranych terenów położonych w dzielnicy Cieplice w Jeleniej Górze.
10. Projekt uchwały zmieniający uchwałę w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla jednostki "Nowe Cieplice" w Jeleniej Górze.
11. Projekt uchwały w sprawie ryczałtowej stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno- wypoczynkowe.
12. Projekt uchwały w sprawie określenia terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
13. Projekt uchwały zmieniający uchwałę w sprawie sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów.
14. Projekt uchwały w sprawie wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właściciela nieruchomości.
15. Projekt uchwały w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Jeleniej Góry.
16. Sprawy różne:
1) Przyznanie nagród i honorowych tytułów Miasta Jelenia Góra. Szczegóły w załączonym zestawieniu, opiniowanym przez Komisję Statutową.
2) Wystąpienie przedstawicieli związków zawodowych nt. sytuacji w oświacie na terenie Miasta Jelenia Góra wraz z dyskusją.
17. Interpelacje, zapytania i wnioski.
18. Zakończenie sesji Rady Miejskiej Jeleniej Góry

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group